Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 19 липня, 08:12:56

Обласний вебінар «Педагогічний віртуальний проєкт – "педагогічні лайфхаки"»

16.05.2023   09:38Агенцiя

11 травня 2023 року Чернігівським обласним Палацом дітей та юнацтва (далі – Палац) для педагогів закладів позашкільної освіти Чернігівської області у форматі Zoomконференції проведено обласний вебінар «Педагогічний віртуальний проєкт – "педагогічні лайфхаки"».

Відповідно до програми вебінару:
- завідуюча інформаційно-методичним відділом Палацу Наталія П’яткова обговорила з колегами перспективи подальшої співпраці;
- методист Олена Дружина презентувала учасникам вебінару сучасні прийоми використання педагогічних лайфхаків як дієвого засобу покращення освітнього процесу в закладі позашкільної освіти та надала посилання на корисні ресурси для роботи педагога-позашкільника;
- директор Березнянського Будинку дитячої та юнацької творчості Тетяна Гончаренко виступила з темою «Позашкільний навчальний заклад – територія успіху дітей нашої громади» та розповіла про важливість позашкільної освіти в межах маленької громади і як важливо педагогу-позашкільнику бути «брендом» в освітній сфері;
- методист Козелецького будинку творчості дітей та юнацтва Тетяна Крафт висвітлила тему «Створення інноваційного методичного простору закладу позашкільної освіти» та поділилась досвідом роботи, наголосивши, що тільки за умови досягнення високого рівня інноваційної діяльності закладу, освітній процес буде конкурентним;
- керівник гуртка «Інформатика та обчислювальна техніка» Палацу Наталія Чабанна розповіла про сучасні програми використання онлайн-ресурсів для створення інфографіки;
- методист Прилуцького Центру творчості дітей та юнацтва Оксана Горбань представила проєкт інноваційного розвитку закладу позашкільної освіти – «Конструктор педагогічної майстерності: нові підходи до формування педагога нової формації» та на конкретних прикладах представила інноваційну діяльність закладу.

Наприкінці зустрічі учасники пропрацювали психологічну вправуЯ є. Я маю. Я можу. Я буду», в ході якої визначили для себе шляхи формування власних ресурсів.

 

Управління освіти і науки обласної державної адміністрації

Останні новини Чернігівщини

На Ніжинщині поліцейські затримали жінку, яка підозрюється у вбивстві своєї матері 17:17

Оперативники кримінальної поліції відділення №3 (м. Борзна) Ніжинського райуправління поліції затримали 56-річну мешканку Борзни, яка завдала своїй матері смертельних тілесних ушкоджень. Жінку помістили до ізолятора тимчасового тримання.

У Чернігові дитина випала з вікна: поліція розслідує обставини травмування хлопчика 16:37

Співробітники Чернігівського районного управління поліції розслідують обставини, за яких хлопчик 2022 року народження випав з вікна другого поверху. Наразі дитину госпіталізовано до лікарні.

«Пліч-о-пліч: згуртовані громади»: Новгород-Сіверська громада отримала від партнерів зі Львівщини пожежний автомобіль 16:16

Днями в межах проєкту «Пліч-о-пліч: згуртовані громади» Новгород-Сіверську ТГ відвідала делегація Мурованської територіальної громади Львівської області на чолі із сільським головою Богданом Свистуном.

Поліція розслідує обставини ДТП в Корюківському районі, в якій травмувалися двоє неповнолітніх пасажирів 15:42

Поліцейські розслідують кримінальне провадження за фактом ДТП на автодорозі Холми-Жукля Корюківського району, внаслідок якої постраждали двоє неповнолітніх.

«Просвіт пам’яті»: медики Михайло-Коцюбинської громади вшанували загиблого колегу 15:11

Молодший сержант Олексій Шестаков народився 9 березня 1976 року у Донецьку. Там же у 1992 році закінчив школу. Після навчання у Донецькому державному медичному університеті молодий стоматолог у 1998 році приїхав до Чернігова проходити інтернатуру за розподілом в Чернігівській міській лікарні.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини