Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 15 лютого, 03:10:34

Безпека в Інтернеті: ювенальні поліцейські провели тематичний урок для учнів чернігівського ліцею

21.04.2023   10:57Агенцiя

Співробітники ювенальної превенції Чернігівського райуправління поліції спільно з кіберполіцейськими провели безпекове заняття для учнів Чернігівського професійного ліцею залізничного транспорту. Щоб зацікавити дітей проводити дозвілля цікаво та корисно, поліцейські також провели з учнями сеанс одночасної гри в шахи на десяти дошках.

Сьогодні ювенальні поліцейські та працівники відділу протидії кібрзлочинам в Чернігівській області провели захід для ліцеїстів на тему: «Мрія – платформа кіберполіції», основною метою якої є протидія російським окупантам в медіа просторі.

Правоохоронці нагадали учням правила безпеки в Інтернеті, застерегли від онлайн шахраїв та розповіли, як діяти у випадках загроз і який інформаційний контент може негативно впливати на неповнолітніх.
Також поліцейські застерегли ліцеїстів від вживання наркотиків, алкоголю і куріння, аби уберегти їх в майбутньому від необдуманих кроків. Учням розповіли про згубний вплив цих речовин на підростаючий організм.
Ювенальні поліцейські порадили учням навіть у найскладніших ситуаціях не залишатися з проблемою наодинці, а завжди звертатися по допомогу до фахівців. Адже правоохоронці завжди готові допомогти та знайти розв’язання будь-якої проблеми.
Крім того, поліцейські провели з учнями сеанс одночасної гри в шахи на десяти дошках. Ця інтелектуальна гра відмінно тренує пам'ять, уяву, розвиває логіку і стратегічне мислення. За допомогою шахів поліція вчить дітей дотримуватися правил, бути організованими і уважними до деталей.


Поліція Чернігівської області

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині поліція скерувала до суду справу щодо розкрадання бюджетних коштів на ремонті відділення лікарні

На Чернігівщині поліція скерувала до суду справу щодо розкрадання бюджетних коштів на ремонті відділення лікарні 13:15

Слідчі відділення поліції №1 (с-ще Козелець) Чернігівського райуправління поліції під процесуальним керівництвом Козелецької окружної прокуратури підготували обвинувальний акт щодо директора однієї з будівельних фірм, який привласнив майже 200 тисяч бюджетних гривень під час капітального ремонту одного з відділень лікарні.

Мезинський природний парк: 20 років на захисті природи 13:10

10 лютого у блакитній вітальні Чернігівської ОУНБ імені Софії та Олександра Русових відбулося засідання круглого столу, присвячене 20-річчю створення Мезинського національного природного парку.

Надзвичайні події в області за останню добу 12:15

Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, саме: 3 пожежі.

З 15 лютого 2026 року на Чернігівщині встановлено заборону на вилов щуки

З 15 лютого 2026 року на Чернігівщині встановлено заборону на вилов щуки 12:11

З 15 лютого 2026 року на Чернігівщині встановлено заборону на вилов щукиЧернігівський рибоохоронний патруль повідомляє, що з 15 лютого 2026 року, відповідно до Правил любительського рибальства на Чернігівщині діятиме заборона на вилов щуки.

Від редактора до старшого солдата: історія чернігівського медійника Сергія Кириченка 10:49

Сергій Кириченко – один з найдосвідченіших чернігівських редакторів. Майже 20 років він відпрацював у різних виданнях «Чернігівської Медіа Групи», а з початку повномасштабного вторгнення долучився до Збройних сил України.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини