Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 15 травня, 10:35:17

Набір першачків до школи: коли у Чернігові стартує цей процес

29.03.2023   10:25Агенцiя

Школи Чернігова розпочали підготовку до нового 2023/2024 навчального року.

Традиційно цей процес стартує з набору учнів до першого класу. Прийом заяв від батьків майбутніх школярів та школярок здійснюватиметься з 3 квітня по 31 травня. На вільні місця — після 15 червня.

Необхідні документи для вступу:

  •  заява про зарахування за встановленим зразком;
  •  оригінал або копія медичної довідки за формою первинної облікової документації №086-1/о;
  •  копія свідоцтва про народження дитини.

Право на першочергове зарахування мають:

  • діти, місце проживання яких на території обслуговування обраного закладу освіти підтверджене;
  • діти, які є рідними братами та/або сестрами дітей, які здобувають освіту у цьому закладі;
  • діти працівників цього закладу;
  • діти, які є випускниками дошкільного підрозділу цього закладу, у разі його наявності.

Батьки мають право подати заяву та документи у будь-який зручний для них спосіб:

  • до закладу освіти, на території обслуговування якого вони (їхня дитина) проживають;
  • до будь-якого іншого закладу (дитина може бути зарахована на вільні місця, зокрема, за жеребкуванням).

Важливо, до 3 червня батьки повинні підтвердити свої наміри навчати дитину в обраному закладі освіти.

— Процедура незмінна. Чекаємо на заяви від батьків з необхідним пакетом документів. Зі свого боку працюємо над тим, аби всі школи міста змогли відновити освітній процес у звичайному форматі та забезпечити учням безпечні та комфортні умови для навчання, — прокоментував процедуру набору першачків начальник управління освіти міської ради Василь Білогура на своїй сторінці у мережі Фейсбук.

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині через російські атаки постраждали мати з дитиною: поліція документує наслідки 10:33

Упродовж доби росіяни продовжували обстрілювати Чернігівську область. Внаслідок атак постраждали двоє мешканців Городнянської громади Чернігівського району, 45-річна жінка та її 13-річна донька

Гуманітарна місія «Проліска» запустила безкоштовний маршрут у Ніжинському районі

Гуманітарна місія «Проліска» запустила безкоштовний маршрут у Ніжинському районі 10:12

Гуманітарна місія «Проліска» продовжує працювати над тим, щоб мешканці віддалених та постраждалих територій мали доступ до допомоги, послуг і можливості жити гідно навіть у складних умовах.

 Стартувало навчання для громад у Школі Безбар’єрних Маршрутів

Стартувало навчання для громад у Школі Безбар’єрних Маршрутів 09:30

За ініціативи Мінрозвитку стартував новий навчальний цикл Школи Безбар’єрних Маршрутів 2026, який реалізує Програма розвитку ООН (ПРООН) в Україні за фінансової підтримки Уряду Японії.

 У Прилуках родинам полеглих Захисників вручили державні нагороди

У Прилуках родинам полеглих Захисників вручили державні нагороди 09:28

Вчора, у Прилуцькій районній державній адміністрації вручили державні нагороди родинам загиблих Захисників України. Їх передав заступник голови Чернігівської ОДА Іван Ващенко.

15 травня: цей день в Україні і світі 09:25

День 1542 Російська агресія - Day 1542 Russian aggression