З 10 по 15 грудня в Україні відбудеться загальноукраїнська акція “Тиждень права”
З 10 по 15 грудня 2012 року в Україні відбудеться традиційна загальноукраїнська акція “Тиждень права”.
Всеукраїнський тиждень права узагальнює собою цілу низку соціально-значимих заходів, у рамках яких цього року правники України братимуть участь у наданні безоплатних юридичних консультацій для громадян, проводитимуть майстер-класи для молодих юристів. Відбуватимуться заходи правоосвітнього характеру.
Підтримати Тиждень права висловили згоду правничі організації України, міжнародні донорські організації, засоби масової інформації.
До участі у проекті можуть долучатися всі бажаючі: як у статусі гостя, так і безпосереднього учасника.
*** Всеукраїнська акція “Тиждень права” була започаткована у 2008 році з нагоди відзначення 60-ї річниці проголошення Загальної декларації прав людини. Указом Президента України встановлено започаткувати проведення Всеукраїнського тижня права щороку в тиждень, що включає 10 грудня – День прав людини, який відзначається в пам’ять проголошення Генеральною Асамблеєю ООН у 1948 році Загальної декларації прав людини.
Останні новини Чернігівщини
20 січня: цей день в Україні і світі 08:45
ДЕНЬ 1065 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 1065 RUSSIAN AGRESSION
Дарина Чалик стала чемпіонкою Універсіади в Турині 18:15
Чернігівська біатлоністка Дарина Чалик здобула «золото» в найбільш видовищній дисципліні в біатлоні – масстарті на ХХХІІ Всесвітній Зимовій Універсіаді, що проходить в італійському Турині
Коропські поліцейські затримали чоловіка за підозрою у вбивстві своєї матері 17:53
Поліцейські відділення №1 (селище Короп) Новгород-Сіверського районного відділу поліції затримали 57-річного мешканця Коропа, який завдав своїй матері смертельні тілесні ушкодження.
У селі Чемер, Чернігівської області, відкрили нову модульну амбулаторію первинної медичної допомоги 17:30
Проєкт реалізовано у рамках партнерства Міністерства охорони здоров’я України, Євросоюзу та Всесвітньої організації охорони здоров’я, щоби попри повномасштабну війну забезпечити пацієнтів доступом до необхідних медичних послуг.
Про напрями подальшої співпраці з USAID: в пріоритеті – підтримка бізнесу та сільське господарство 17:07
Плани подальшої співпраці обговорили сьогодні в Чернігівській ОВА на зустрічі з представниками проєкту USAID «Економічна підтримка України».