Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 9 червня, 10:41:03

У Прилуцькому районі відкрито перший «Клас безпеки»

15.03.2023   14:09Агенцiя

«Клас безпеки» - Всеукраїнський проєкт, створений для навчання підростаючого покоління правилам цивільного захисту, пожежної, мінної безпеки, надання домедичної допомоги та алгоритму дій в умовах надзвичайної ситуації.

Один із таких класів відкрився в Ладанському ліцеї Прилуцького району. Під час першого уроку ліцеїсти мали змогу дізнатися від рятувальників, що буде, якщо ігнорувати правила пожежної безпеки, як себе поводити у разі виникнення пожежі та за яким номером необхідно телефонувати до Служби порятунку «101». Крім того, фахівець ДСНС навчив учнів різновидам вибухонебезпечних предметів, а також алгоритму дій у разі їх виявлення.

У свою чергу співробітниця Національної поліції нагадала присутнім правила дорожнього руху, а представниця Червоного Хреста методи надання першої домедичної допомоги постраждалим.

Наостанок всі бажаючі мали змогу приміряти спорядження рятувальників, а також отримали цікаву та корисну сувенірну продукцію від Дитячого фонду ООН UNICEF Ukraine.

ГУ ДСНС України у Чернігівській області

 

Останні новини Чернігівщини

Мінна безпека: чернігівські ювенальні поліцейські та вибухотехніки нагадали дітям правила, що рятують життя 15:39

Ювенальні поліцейські Чернігівського райуправління спільно з вибухотехніком обласної поліції провели безпековий захід для дітей у пришкільному таборі в Чернігові.

Пояснюємо деколонізацію: УІНП підготував інфографіку про те, як буде реалізовуватися закон

Пояснюємо деколонізацію: УІНП підготував інфографіку про те, як буде реалізовуватися закон 15:34

З 27 липня 2023 року набуває чинності Закон України «Про засудження та заборону пропаганди російської імперської політики в Україні і деколонізацію топонімії».

Владислав Атрошенко повідомив про своє звільнення з посади Чернігівського міського голови 15:25

Владислав Атрошенко повідомив про своє звільнення з посади Чернігівського міського голови. Пост зі світлиною трудової книжки він розмістив у ФБ:

 Рашист впритул випустив автоматну чергу в груди пораненого прикордонника

Рашист впритул випустив автоматну чергу в груди пораненого прикордонника 15:23

Чи розстрілюють поранених українців російські загарбники, не з чуток знає прикордонник Чернігівського загону Олександр Розсудоський.

Чернігівщина: продовжується розмінування населених пунктів і територій області

Чернігівщина: продовжується розмінування населених пунктів і територій області 14:59

Сапери частини піротехнічних робіт Аварійно-рятувального загону спецпризначення ГУ ДСНС України у Чернігівській області продовжують виконувати завдання за призначенням.