Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 5 грудня, 12:36:19

Науково-практичну конференція “Українознавчі виміри творчої спадщини Григорія Сковороди”

07.12.2012   16:22Агенцiя

Кафедра українознавства спільно з кафедрою гуманітарних дисциплін 5 грудня 2012 р. успішно провела інститутську науково-практичну конференцію викладачів та студентів “Українознавчі виміри творчої спадщини Григорія Сковороди” (до 290-річниці з дня народження).

На конференції було презентовано книгу доктора історичних наук, відомого чернігівського історика, професора Сергія Анатолійовича Леп’явка “Чернігів. Історія міста”, яка зацікавила студентів невідомими сторінками з історії міста. Чисельні запитання свідчили про актуальність цього видання.

З вітальним словом до учасників конференції звернулися проректор з наукової та міжнародної діяльності, д. е. н., професор Гонта Олена Іванівна, завідувач кафедри українознавства к. філол. н., доцент Зіневич Людмила Василівна, які наголосили на актуальності зустрічі.

Великий інтерес у гостей та учасників конференції викликали доповіді співробітників та студентів Чернігівського державного інституту економіки і управління: бібліотекаря Світлани Леонідівни Бондар “Григорій Сковорода: короткий огляд життя сторінками книг і періодичних видань з фондів бібліотеки ЧДІЕУ”, завідувача кафедри гуманітарних дисциплін, к. філос. н., доцента Сутріна Віктора Дмитровича “Проблема щастя у філософії Г.Сковороди”, к. філос. н., доцента Шакун Наталії Валеріївни “Україноментальний вимір антропософії Г.Сковороди”, к. і. н., доцента Кравченка Михайла Івановича “Соціально-політичні мотиви у творчості Г. Сковороди”, ст. викладача Пономаренко Олени Володимирівни “Роль філософії Г. С. Сковороди у формуванні української національної ідеї”, викладача Фоміних Наталії Володимирівни “Кордоцентризм Г.Сковороди в освітній концепції В.Т. Наріжного”, завідувача кафедри українознавства канд. філол. н., доцента Зіневич Людмили Василівни “Мовні погляди Григорія Сковороди”, к. філол. н, доцента Красавіної Валентини Василівни “Лексико-семантичні особливості мови віршів Григорія Сковороди”, завідувача кафедри іноземних мов, к. філол. н., доцента Полякової Алли Анатоліївни “Україна у спогадах сучасників Г.Сковороди”, к. пед. н., доцента Борисенко Валентини Володимирівни “Педагогічні погляди Г.Сковороди” та ін.

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові нагородили переможців конкурсу «Молодь! Армія! Країна!»

У Чернігові нагородили переможців конкурсу «Молодь! Армія! Країна!» 18:09

Урочистості відбулися символічно напередодні святкування 30-ї річниці дня створення Збройних Сил України в Чернігівському обласному територіальному центрі комплектування та соцпідтримки, який і є організатором конкурсу.

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 386 нових випадків COVID-19

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 386 нових випадків COVID-19 18:02

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 4 грудня в області зафіксовано 386 нових випадків COVID-19.

#МарЛені. Зустрічі реальна та віртуальна

#МарЛені. Зустрічі реальна та віртуальна 17:59

3 грудня шевченківці мали щасливу можливість знову зустрітися з чернігівськими глядачами, аби представити ще одну прем’єрну виставу «МарЛені», поставлену заслуженим артистом України Андрієм Бакіровим за мотивами п’єси сучасної німецької літераторки Теа Дорн.

Помолилися за 6-х загиблих у листопаді Захисників України та померлого кіборга з Чернігова

Помолилися за 6-х загиблих у листопаді Захисників України та померлого кіборга з Чернігова 17:56

2 грудня, у перший четвер місяця, у Козацькому кафедральному соборі святої великомучениці Катерини Православної церкви України в Чернігові проведено панахиду за воїнами, які у листопаді цього року віддали своє життя за нашу країну, а також за всіх загиблих у боях за незалежність України.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини