Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 18 вересня, 03:13:10

Патрульні разом із школярами виготовляли флікери

22.11.2022   19:36Агенцiя

Вчора на базі однієї з чернігівських шкіл інспектори відділу зв’язків з громадськістю патрульної поліції провели майстерклас із виготовлення світловідбиваючих елементів — флікерів.

У темний час доби та за недостатньої видимості, особливо в умовах вимкненого вуличного освітлення, допомогти пішоходам бути більш помітними для водіїв можуть світловідбиваючі елементи на верхньому одязі.
 
Саме про це й була мова під час зустрічі шкільних офіцерів з учнями. Поліцейські розповіли дітям як працюють світловідбиваючі елементи, де саме та на якій відстані їх кріпити. А головне — чому це важливо і як впливає на їхню безпеку.
 
Після теоретичної частини всі разом — школярі та поліцейські — приступили до виготовлення флікерів. Технологія не складна тому діти з цікавістю заглибилися у процес.
 
Коли все було готово, в аудиторії вимкнули світло, щоб наочно показати, як працюють світловідбивачі.

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові презентували кампанію з підвищення обізнаності про резолюцію ООН 1325 19:43

«1325 зміцнює країну» – під такою назвою в Чернігові відбулася пресконференція, присвячена старту інформаційної кампанії щодо підвищення обізнаності про резолюцію Ради Безпеки ООН 1325 «Жінки, мир, безпека». Захід зібрав представників і представниць громадянського сектору та влади.

Підприємства переробної промисловості та торгівлі забезпечили майже 35 % податкових надходжень до бюджету 14:01

За січень–серпень 2025 року найбільшими платниками податків стали підприємства переробної промисловості та оптової й роздрібної торгівлі. Вони забезпечили відповідно 17,6 % та 16,7 % усіх надходжень до Зведеного бюджету України.

Водійське посвідчення за 12 тис. грн – повідомлено про підозру жителю міста Ніжин

Водійське посвідчення за 12 тис. грн – повідомлено про підозру жителю міста Ніжин 13:25

За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури повідомлено про підозру жителю міста Ніжин у одержанні неправомірної вигоди для себе, за вплив на прийняття рішення особою, уповноваженою на виконання функцій держави (ч. 2 ст. 369-2 КК України).

Чернігівці літнього віку можуть вивчати англійську на безоплатному онлайн-курсі — деталі 13:03

У Чернігові стартує безоплатний онлайн-курс англійської мови для людей літнього віку. Навчання проходить одразу на кількох рівнях — від початкового до Pre-Intermediate.

Яка тепер офіційна назва війни України з російським агресором?

Яка тепер офіційна назва війни України з російським агресором? 11:22

Бурхливі обговорення щодо назви сучасної війни України з російським агресором завершені.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини