Обласний науковий ліцей отримав пів сотні нових ноутбуків
Чернігівський обласний науковий ліцей наприкінці минулого тижня отримав ноутбуки для організації якісного освітнього процесу.

Ця допомога надійшла за сприяння Фундації Олени Зеленської у межах ініціативи Глобальної бізнес-коаліції для освіти (GBC-Education) та проєкту «Цифровий актив для України» компанії HP та Microsoft.
«Робота у змішаному форматі потребує технологічного обладнання, яке б дозволяло "достукатися" до кожного учня (а в нас вони з усього регіону).
50 комп’ютерів, які ми отримали, — сьогодні в руках учителів, які працюють з навчального корпусу. А ще — в руках класу техніко-технологічного профілю, тому що вчитель, який веде фізику, перебуває за межами країни. Таким чином ми змогли організувати повноцінні заняття», — розповіла директорка закладу Ганна Коломієць і додала, що в майбутньому, після закінчення війни, девайси будуть у користуванні учнів.
«Ротаційна модель виправдана тим, що у нас є укриття — як у пансіоні, так і в навчальному корпусі, — пояснила Ганна Коломієць. — І ми можемо в укритті продовжувати навчальний процес для трьох класів».
За словами директорки ліцею, існує потреба і в іншій оргтехніці, адже заклад планує повністю перейти на європейську модель навчання.
Довідково. Організацію постачання у межах України та адресно до всіх вчителів забезпечує GBC-Education у співпраці з Ukraine House Foundation та Посольством України у Сполучених Штатах Америки.
Фундація Олени Зеленської — благодійна організація, місія якої — відновити людський капітал України, щоб кожен громадянин почувався фізично й ментально здоровим, захищеним, міг реалізувати своє право на освіту та будувати майбутнє у рідній країні.
з громадськістю Чернігівської обласної військової адміністрації
Останні новини Чернігівщини
На Чернігівщині коштом держави буде модернізовано харчоблоки ще у двох ліцеях 09:47
У Чернігівському ліцеї № 1 та Гончарівському імені героя АТО Дмитра Степанченка невдовзі розпочнуться роботи з модернізації харчоблоків.
Стрільці з Чернігівщини здобули нагороди на чемпіонаті України 09:35
У період з 26 червня до 04 липня у Вінниці відбувся літній чемпіонат України зі стрільби кульової.
У Чернігові поліцейські викрили місцевого мешканця у незаконному вирощуванні конопель та зберіганні наркотичних засобів 08:53
Оперативники управління боротьби з наркозлочинністю поліції Чернігівщини отримали інформацію про те, що 51-річний житель Чернігова незаконно облаштував на території свого господарства дві теплиці у яких здійснює культивування рослин коноплі.
З 7 липня частина мешканців вул. Довженка залишиться без гарячої води 17:40
До уваги споживачів КП «Теплокомуненерго»! З 10:00 7 липня у зв’язку з проведенням аварійно-ремонтних робіт тимчасово припинено гаряче водопостачання в житлових будинках за адресами: