Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 27 серпня, 09:52:55

Онлайн засідання Чернігівської обласної Ради старшокласників

31.10.2022   14:23Агенцiя

«Все буде Україна!» - під таким гаслом у Чернігівському обласному Палаці дітей та юнацтва у форматі ZOOM-конференції відбулося засідання XXVIII сесії Чернігівської обласної Ради старшокласників.

Незважаючи на повітряні тривоги, відсутність світла та інші труднощі майже 70 лідерів-старшокласників, координаторів учнівського самоврядування закладів загальної середньої та позашкільної освіти Чернігівської області взяли участь у роботі сесії.

Привітала лідерів Чернігівської обласної Ради старшокласників Наталія Дягло, начальник відділу дошкільної, позашкільної освіти, оздоровлення та виховної роботи Управління освіти і науки Чернігівської обласної державної адміністрації, яка наголосила на важливості учнівського лідерського руху на Чернігівщині, підтримці його на державному та місцевому рівнях в складних умовах воєнного стану.

До діалогу з лідерами-старшокласниками долучилась Оксана Огненко, начальник відділу ювенальної превенції Управління превентивної діяльності Головного управління Національної поліції в Чернігівській області, підполковник поліції, з дуже актуальною проблематикою: «Безпека дітей та молоді під час воєнного стану: безпечне спілкування в інтернет-просторі, «тривожні валізки», поведінка під час повітряної тривоги, мінна безпека».

Ірина Лісовецька, методист навчально-методичного центру психологічної служби у системі освіти Чернігівської області, розкрила питання стабілізації психо-емоційного стану та відновлення власних ресурсів у дітей та молоді в умовах воєнного стану.

У роботі сесії взяв участь Михайло Брижко, голова Чернігівської молодіжної міської ради, який презентував роботу Чернігівської молодіжної міської ради в умовах воєнного стану та відповів на питання старшокласників.

Ярослава Мишакова, методист Чернігівського обласного Палацу дітей та юнацтва, координатор Чернігівської обласної Ради старшокласників, проаналізувала результати обласного конкурсу на кращого лідера учнівського самоврядування «Лідер року»-2022 та привітала переможців.

Діана Прикота, голова Чернігівської обласної Ради старшокласників, ознайомила учасників сесії з Положенням конкурсу на кращого лідера учнівського самоврядування «Лідер року 2023» та оголосила старт І етапу конкурсу.

«Все буде Україна!» Цей меседж зараз у всіх на вустах. Ми підписуємо ним світлини, завершуємо розповіді про побачене й очікуване. Ми кажемо ці слова, впевнені у стійкості наших українців, у тому, що переможемо, що розквітне наша прекрасна рідна земля й житиме у віках наш народ.

Наша молодь вірить у Перемогу! Кожен на своєму місці навчається, працює, волонтерить, відбудовує та вселяє у наші серця і душі впевненість, що «Все буде Україна!».

 

Управління освіти і науки Чернігівської обласної державної адміністрації

Останні новини Чернігівщини

Бельгійські волонтери передали Чернігівщині пожежний автомобіль та дві «швидкі»

Бельгійські волонтери передали Чернігівщині пожежний автомобіль та дві «швидкі» 16:06

Сьогодні область отримала карету швидкої допомоги, спеціалізований ветеринарний автомобіль та великовантажне авто для пожежно-рятувальної служби. Автівки доставлено з Бельгії в межах благодійної ініціативи «Отець Карел для України».

Чернігівська спортсменка Анна Аврамова стала чемпіонкою Європи U-18 зі стрільби

Чернігівська спортсменка Анна Аврамова стала чемпіонкою Європи U-18 зі стрільби 16:04

Спортсменка Чернігівської обласної школи вищої спортивної майстерності Анна Аврамова здобула золоту медаль чемпіонату Європи U-18 зі стрільби кульової, який проходив у Таллінні, Естонія.

У Чернігові повторно пролунали вибухи: є постраждалі, під завалами можуть бути люди 13:59

Російські війська вдень 26 серпня повторно атакували Чернігів. Внаслідок удару пошкоджено складське приміщення.

Борзнянська школа ім. Христини Алчевської отримала новий спеціальний автобус

Борзнянська школа ім. Христини Алчевської отримала новий спеціальний автобус 10:08

Ключі від транспорту 25 серпня передав директорці закладу Ірині Мостепан начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус.

Надзвичайні події в області за останню добу 10:05

Протягом минулої доби зареєстровано 22 небезпечні події, а саме: 22 пожежі.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини