Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 2 липня, 13:48:29

Чернігівські піротехніки ДСНС навчають підростаюче покоління правилам поведінки в разі виявлення підозрілих або вибухонебезпечних предметів

04.07.2022   14:43Агенцiя

Днями в селі Покровське Менської територіальної громади представниці громадської організації "Жіночий формат" спільно з платформою ініціатив "КульБаба" та саперами Головного управління ДСНС України у Чернігівській області провели інформаційно-просвітницький захід для дітей "Країна вільних людей", під час якого, навчали хлопців і дівчат поводженню із вибухонебезпечними предметами.

Для того щоб діти розуміли про що саме йде мова, піротехніки продемонстрували окремі зразки спеціальної техніки, спецзасобів, що використовуються у службовій діяльності. Діти із зацікавленістю слухали та роздивлялися макети вибухонебезпечних предметів, жваво обговорювали життєві ситуації, при яких можна натрапити на небезпечну знахідку та як правильно себе при цьому поводити. Особливе захоплення викликала можливість приміряти бронежилет та каску, потримати в руках справжній міношукач.

 

ГУ ДСНС України у Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 11:03

Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 1 аварійну ситуацію на мережах життєзабезпечення, 2 дорожньо-транспортні пригоди, 4 пожежі та 1 іншу подію. Внаслідок цих подій загинули 2 особи та 1 особа постраждала.

Громадські консультації в Чернігові: шлях до створення Хабу на базі КНП «Ветеранський простір» 10:37

30 червня у Чернігові відбулася громадська консультація щодо облаштування Хабу на базі комунального некомерційного підприємства «Ветеранський простір» Чернігівської міської ради.

Розпочато реєстрацію на щорічний забіг «Шаную Воїнів, біжу за Героїв України» 09:54

1 липня, стартувала реєстрація на щорічний патріотичний забіг «Шаную воїнів, біжу за Героїв України».

Співробітник поліції Чернігівщини Андрій Нестеренко виборов призові місця на двох ветеранських спортивних турнірах 09:33

Помічник начальника поліції Чернігівщини з питань ветеранської політики Андрій Нестеренко продовжує надихати прикладом незламності та сили духу.

У Михайло-Коцюбинській громаді ремонтують ліцей, обладнали центр життєстійкості й облаштовують безбар’єрні простори 09:02

На літніх канікулах у Михайло-Коцюбинському ліцеї триває ремонт, а в центрі надання соціальних послуг планують створити ветеранський простір – з тим, як живе громада, ознайомився начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус під час робочого візиту.