Вступ до 1-го класу 2022: як записати дитину до школи
З 1 червня у Чернігові стартував прийом заяв для вступу в перший клас. Він триватиме до 30 червня включно.
Територію обслуговування можна переглянути за посиланням.
Хто може подати документи:
- Один з батьків;
- опікун;
- інший законний представник, родич дитини або повнолітня особа.
У який спосіб подати документи:
- Наочно;
- факсом;
- електронною поштою;
- іншим засобом зв'язку.
Перелік документів, які потрібно подати:
- Заява про зарахування;
- копія свідоцтва про народження (оригінал);
- оригінал медичної довідки (форма 086 -1/о);
- документ, що підтверджує місце проживання дитини (за бажанням батьків, це надає право першочергового зарахування у школу за територією обслуговування).
Право першочергового зарахування мають діти:
- які проживають на території обслуговування закладу освіти, що підтверджується офіційний документом, який містить інформацію про місце проживання дитини та/або одного з батьків чи законних представників;
- які є рідними братами та/або сестрами дітей, що здобувають освіту в конкретному закладі;
- діти працівників закладу.
1 липня до школи зараховуються:
Діти, які мають право на першочергове зарахування, а також усі інші, якщо кількість поданих заяв не перевищує кількість місць у перших класах.
Зарахування на вільні місця відбудеться вже після 1 липня.
Для прискорення подачі документів, можна подати електронну заявку за посиланням.
За повідомленням Управління освіти ЧМР
Останні новини Чернігівщини
Питання освіти, надійний зв’язок і реалізація програми Скринінг здоров’я 40+ – В’ячеслав Чаус на нараді з керівниками РВА 12:39
Начальник Чернігівської ОВА В'ячеслав Чаус провів нараду з керівниками п'яти районних військових адміністрацій. До зустрічі долучилися заступники голови ОДА – Костянтин Мегем, Дмитро Синенко, Жанна Шерстюк, Іван Ващенко та Сергій Зенченко.
Відкриття ангіографічної операційної та інсультного блоку — новий етап розвитку медичної допомоги в Ніжинській громаді 12:17
У Ніжинській центральній міській лікарні ім.М.Галицького днями запрацювали нова сучасна ангіографічна операційна та спеціалізований інсультний блок.
Опалювальний сезон 2025/2026 завершується у Чернігові 3 квітня 11:43
У Чернігові опалювальний сезон 2025/2026 завершується у п’ятницю, 3 квітня 2026 року, у зв’язку з тим, що середньодобова температура зовнішнього повітря вже перевищує +8 °C і, за прогнозами, утримуватиметься на цьому рівні до кінця тижня.
На Чернігівщині поліція розслідує факт масової загибелі риби у водоймі 11:21
За фактом масової загибелі риби у водоймі на території Менської громади Корюківського району поліція розслідує кримінальне провадження.
На Чернігівщині триває реалізація програми Скринінг здоров’я 40+. Завдання – охопити всю область 10:50
У Чернігівській області триває реалізація програми профілактичного медичного обстеження для жителів віком 40 років і старше.