Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 12 січня, 07:11:58

Як під час війни проходить освітній процес на Чернігівщині?

23.05.2022   07:34Агенцiя

Через широкомасштабну збройну агресію російської федерації проти України та активні бойові дії, які проходили на території Чернігівської області, багато цивільних об’єктів та об’єктів критичної й соціальної інфраструктури зазнали нищівних ударів.

Серед таких об’єктів — значна кількість закладів освіти.

— Для забезпечення освітнього процесу за дистанційною формою та інформування учнів використовуються різного виду комунікації, а саме: створюються групи у Viber, Telegram, Facebook, WhatsApp; здійснюється електронне листування; проводяться відеоконференції за допомогою платформ YouTube та Zoom; розповсюджуються відеоуроки; виконуються спільні завдання за допомогою додатків Google та інше, — коментує начальник Управління освіти і науки Чернігівської ОВА Микола Конопацький.

Вчителі та учні використовують відеоуроки, тести та завдання з навчальних предметів, викладені на платформі для дистанційного та змішаного навчання «Всеукраїнська школа онлайн».

Нагадаємо, що через воєнні дії в Україні цьогоріч скасовано проведення традиційних вступних випробувань до закладів вищої освіти. Абітурієнти складатимуть національний мультипредметний тест. Календарний план його організації та проведення затверджено наказом Міністерства освіти і науки України від 12 травня поточного року № 434.

Тестування проходитиме в три сесії:

  • основна — 18 липня – 10 серпня;
  • додаткова — 16 – 20 серпня;
  • спеціальна — 12 – 16 вересня.

Уже визначено пункти проведення такого тестування та надано підтвердження переліку закладів освіти щодо їхньої відповідності визначеним вимогам.

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій 
з громадськістю Чернігівської обласної військової адміністрації

Останні новини Чернігівщини

Зимові канікули в школах Чернігова продовжено до 16 січня

Зимові канікули в школах Чернігова продовжено до 16 січня 13:02

У закладах загальної середньої освіти Чернігова зимові канікули продовжено до 16 січня 2026 року включно.

Грант до 1 млн грн для креативних індустрій

Грант до 1 млн грн для креативних індустрій 11:33

Таку можливість українцям надає програма «Власна справа» урядового проєкту «єРобота».

Голова Чернігівської ОВА зустрівся з Послом Китаю в Україні 11:15

Начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус провів зустріч із Надзвичайним і Повноважним Послом Китайської Народної Республіки в Україні Ма Шенкунем.

В області за понад шістьма тисячами заяв нараховано більш ніж 2,5 мільярда гривень компенсацій за пошкоджене та знищене житло 10:36

Жителі Чернігівщини за період реалізації державної програми «єВідновлення» з надання компенсацій за пошкоджене та зруйноване житло подали більш ніж 8,5 тисячі заяв. З них за понад шістьма тисячами нараховано компенсацій на загальну суму понад 2,5 мільярда гривень.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:33

Протягом минулої доби зареєстровано 1 небезпечну подію, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду. Внаслідок цієї події 2 особи постраждало.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини