Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 22 квітня, 17:04:05

Фінська організація допомагатиме відновити освітній процес на Чернігівщині

16.05.2022   19:09Агенцiя

Чернігівська ОВА використовує усі можливості, як в Україні, так і у всьому світі, аби прискорити відновлення області.

Сьогодні заступник начальника обласної військової адміністрації Дмитро Синенко зустрівся з менеджером організації «Finn Church Aid» в Україні Яніком Георгісом.

Ця організація акумулює ресурси, аби допомагати громадам, що потерпають від конфліктів та війн.

Зараз основний напрям її діяльності на Чернігівщині — сфера освіти.

«Finn Church Aid» планує сприяти влаштуванню літнього дозвілля для школярів, допомагати відновити школи, які зазнали невеликих пошкоджень, аби там з вересня могло початися навчання, а також допомагати зруйнованим навчальним закладам з пошуком локацій для організації освітнього процесу.

Чернігівська ОВА та організація «Finn Church Aid» продовжуватимуть напрацьовувати спільні кроки для якнайшвидшого відновлення області.

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій 
з громадськістю Чернігівської обласної військової адміністраці

Останні новини Чернігівщини

Чернігів і Огре підтримують творчий зв’язок: учні мистецьких шкіл обмінялися своїми роботами 11:43

Чернігів і латвійське Огре — міста-побратими, які від початку повномасштабної війни залишаються на постійному зв’язку. Минулого тижня до Чернігова вже вшосте завітав волонтер, диригент і директор мистецької школи Атварс Лакстігала.

 Дві студентки з Ніжина – серед цьогорічних переможців Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

Дві студентки з Ніжина – серед цьогорічних переможців Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика 11:39

За результатами фінального етапу XXVI Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика дві студентки з Ніжина здобули призові місця.

Інклюзивність у дії: служба зайнятості допомогла облаштувати робоче місце для ветерана війни 11:37

Григорій Маханьков – ветеран війни, офіцер, учасник оборони Чернігова, кавалер орденів Богдана Хмельницького та «За мужність».

Чотири садочки Чернігівського району отримали сонячні електростанції від бізнесу 11:36

Комплекти сонячних електростанцій потужністю 25 кВт кожна сьогодні передали в Чернігівський садочок №26 та Новобілоуську громаду.

Надзвичайні події в області за останню добу 11:28

Протягом минулої доби зареєстровано 21 небезпечну подію, а саме: 21 пожежу. Внаслідок цих подій загинула 1 особа.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини