Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 25 січня, 22:58:10

Вручення дипломів випускникам економічного факультету Чернігівського інституту імені Героїв Крут МАУП

26.11.2012   18:25Агенцiя

26.11.2012 року в приміщенні Чернігівського інституті імені Героїв Крут МАУП відбулась важлива подія – вручення дипломів випускникам заочного відділення економічного факультету.

Для випускників, говорячи словами Максима Рильського частково закінчився “… шлях невпинного шукання…” і попереду їх чекають роки праці для розбудови квітучої України.

Реалізувалась довгоочікувана мрія 35 випускників МАУП – вони отримали дипломи. Зі святом випускників привітала заступник директора з науково-педагогічної роботи Анопрієнко Валентина Олек-сіївна. Вона побажала май-бутнім фахівцям багато напов-нених корисними справами і чемними радощами років, міцного здоров’я, успішної та плідної праці. На честь випускників пролунав гімн студентів “Гаудеамус”.

У таку урочисту мить прозвучали дуже теплі слова від випускниці Чернігів-ського інституту імені Героїв Крут МАУП спеціальності “Фінанси і кредит” Березинської Алли Леонідівни: “Від імені усіх випускників дозвольте висловити слова вдячності адміністрації, усьому педагогічному колек-тиву за створення дійсно сприятливих умов для навчання і отримання якісної освіти. Окремо велике спасибі за надання змістовної методичної допомоги, за професійне вміння спілкуватися з людьми хочу сказати співробітникам навчально-методичного відділу інституту”.

Прес-центр ЧІ імені Героїв Крут МАУП

Останні новини Чернігівщини

Торік на Чернігівщині не зафіксовано випадків африканської чуми свиней

Торік на Чернігівщині не зафіксовано випадків африканської чуми свиней 17:14

Епізоотична ситуація по інфекційних захворюваннях у галузі тваринництва Чернігівської області на початок 2022 року залишалась стабільною і контрольованою, що свідчить про значний обсяг профілактичних заходів, здійснених фахівцями Управління безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини протягом минулого року.

Денис Шинкаренко - призер чемпіонату України з лижних перегонів серед осіб з порушеннями слуху

Денис Шинкаренко - призер чемпіонату України з лижних перегонів серед осіб з порушеннями слуху 13:05

На базі Західного реабілітаційно-спортивного центру в селі Яворів Львівської області у період з 18 по 22 січня 2022 року відбувся чемпіонат України з лижних перегонів серед осіб з порушеннями слуху.

 Брошура «У разі надзвичайної ситуації або війни»

Брошура «У разі надзвичайної ситуації або війни» 12:59

На сайті Чернігівської облдержадміністрації розміщена брошура «У разі надзвичайної ситуації або війни». Це стислий посібник з порадами, як захистити себе під час небезпечних подій.

1 лютого стартує кампанія зі щеплення від поліомієліту дітей, які не були вакциновані вчасно

1 лютого стартує кампанія зі щеплення від поліомієліту дітей, які не були вакциновані вчасно 12:51

1 лютого в Україні розпочинається кампанія зі щеплення дітей від поліомієліту. Її перший етап охопить дітей віком від 6 місяців до 6 років, які пропустили вакцинацію за Національним календарем, і триватиме три тижні.

Зміна імені – популярна послуга юстиції

Зміна імені – популярна послуга юстиції 12:44

У 2021 році на теренах Північно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Суми)відділами державної реєстрації актів цивільного стану було зафіксовано більше тисячі звернень про зміну прізвища, імені або по батькові.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини