Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 4 грудня, 14:29:22

Студенти ЧДІЕУ "розширюють горизонти…"

22.11.2012   09:51Агенцiя

Кожного року корабель під назвою "ЧДІЕУ" набирає нову команду першокурсників і відправляється разом з ними у незабутні мандри освітянськими просторами.

Студенти ЧДІЕУ

Студенти ЧДІЕУ "розширюють горизонти…"

Досвідчена команда професорсько-викладацького складу Чернігівського державного інституту економіки і управління вже 18 років поспіль впевнено веде первачків через бурхливий океан пар, заліків та іспитів до кінцевого пункту призначення - диплому спеціаліста або магістра з обраного фаху. А протягом цього п'ятирічного круїзу студенти наповнюються свіжим бризом нових знань та практичних навичок, набувають незабутні враження, вчаться долати рифи у вигляді сесій та не піддаватися зову "сирен", які так і намагаються збити з наміченого курсу.

 І тому не випадково саме морською тематикою було наповнена феєрична шоу-програма "Розширюючи горизонти" в культурно-освітньому центрі ЧДІЕУ "Перемога". На цьому святі посвячували в студенти першокурсників фінансово-економічного факультету та факультету природокористування і туризму, які обрали для себе напрями "Фінанси і кредит", "Маркетинг", "Агрономія", "Туризм", "Лісове та садово-паркове господарство". Таке поєднання факультетів виявилося дуже вдалим, адже кожен фінансист мріє подорожувати, а кожен турист - мати гроші на подорожі. Підготовка до свята йшла легко та радісно: студради двух факультетів зійшлись у поглядах, а декани - Людмила Михайлівна Ремньова та Сергій Володимирович Мельников  - були мудрими керівниками спільного креативного проекту.

Сцену КОЦ "Перемога" прикрасили, як корабель - із штурвалом, різнокольоровими гірляндами (бо ж на судні свято!), рятувальними кругами та рибацькою сіткою. Ведучими були безстрашний капітан Ігор Сташук, веселий юнга Богдан Феденко та "жінка на кораблі" голова студради інституту Ніна Новікова. А концертні номери давали можливість глядачам опинитись  в Нью-Йорку (під вічну пісню Френка Сінатри "Нью-Йорк, Нью-Йорк"), на таємничому сході (захоплюючий східний танець у виконанні першокурсниці Чхаїдзе Вікторії),  у Франції (під час ефектної постановки кабаре до однієї з пісень) та і в інших куточках світу.

Та найвдалішими  і найвеселішими були мандри планетою КВК. Під бурхливі оплески свою майстерність та дотепні жарти презентували команди КВК "ШОК", "Культурні", "Незаміжні холостячки", "Мігуста". А родзинкою шоу-програми були неперевершені аматорські фільми КВК команди "ШОК". Особливо тепло глядачі зустрічали  дебютні виступи першокурсників, які і співали, і танцювали, і жартували. А саме головне, вони були самими щасливими на цьому святі, адже воно було присвячено їм - першокурсникам, які зробили свій свідомий вибір на користь Чернігівського державного інституту економіки і управління.

Останні новини Чернігівщини

Укриття, харчоблок і осередок «Захисту України»: які новини в ліцеях у Тупичеві і Городні 11:28

Чернігівська ОВА багато уваги приділяє саме освітньому компоненту і працює над тим, щоб якомога більше дітей мали змогу навчатися очно. У рамках робочого візиту в громади начальник ОВА В’ячеслав Чаус відвідав ліцеї в Тупичеві і Городні.

Доступність починається з нас: у Чернігові відбулась тематична конференція 11:24

Питання психологічної взаємодії з ветеранами та їхніми родинами обговорили сьогодні учасники тематичної конференції, яка відбулася в КНП «Ветеранський простір». Співорганізатором події виступила громадська організація «Ветеранська спільнота України «Серцевір».

Вибухотехніки поліції Чернігівщини продовжують знешкоджувати збиті ворожі безпілотники 11:22

Днями співробітники управління вибухотехнічної служби поліції Чернігівщини знешкодили нерозірвану бойову частину ворожого ударного безпілотника, який був збитий Силами оборони України у Чернігівському районі.

Поліцейські Чернігівщини вибороли призові місця на Всеукраїнських ветеранських змаганнях 11:21

Днями у Києві відбувся турнір «Звитяга нескорених», який об’єднав 500 ветеранів, ветеранок та поранених захисників з усієї України.

Компенсаційні програми для роботодавців, які сприяють працевлаштуванню людей з інвалідністю

Компенсаційні програми для роботодавців, які сприяють працевлаштуванню людей з інвалідністю 11:19

Служба зайнятості надає фінансову підтримку роботодавцям, які винаймають чи облаштовують робочі місця для людей з інвалідністю.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини