Молодь Добрянської громади зміцнює свій потенціал для участі в житті громади
Молодь Добрянської громади навчилась трансформувати власні ідеї в практичну діяльність на тренінгу, які провів Центр «Доброчин» 28 грудня 2021 року.
Під час заходу члени Молодіжної ради та активна молодь громади опанувала навички з
написання проектів. Учасники детально працювали над такими питаннями: як визначити проблему, мету і завдання, які можливо реально досягти та виміряти; чому важливо знати хто є цільовою аудиторією проекту; та як заплановану діяльність відобразити в кошторисі.
Кожна команда написала та представила власний проєкт. Ідеї вражали своєю оригінальністю та одночасно актуальністю для громади.
Основною перевагою участі в тренінгу є можливість отримати Молодіжній раді фінансування на реалізацію молодіжних проєктів в громаді в наступному році.
Також молодь дізналась як:
• організовувати діяльність Молодіжної ради,
• ефективно взаємодіяти з місцевою владою,
• використовувати механізми громадської участі,
• писати і реалізовувати суспільно-важливі проєкти,
• отримали практичні навички, які допоможуть змінювати суспільство навколо себе.
Такі заходи забезпечують не тільки живе навчання, обмін думкам, ідеями, але й мотивують молодь свідомо брати участь у житті громад.
Діяльність проходить в рамках проекту Центру Доброчин «Розширення можливостей залучення молоді в Чернігівській області», що виконується за фінансової підтримки Європейського фонду за демократію.
Останні новини Чернігівщини
Увага! Погіршення погодних умов! 18:25
Служба відновлення та розвитку інфраструктури у Чернігівській області попереджає водіїв про значне погіршення погодних умов 7-11 січня 2026 року, що вплине на обстановку на дорогах.
Чернігівський онкоцентр отримав гуманітарну допомогу від міжнародних партнерів 17:19
Засоби гігієни, дезінфекційні та лікарські засоби, а також медичні витратні матеріали передали сьогодні Чернігівському медичному центру сучасної онкології представники Благодійного фонду «Help-Ua». Таку гуманітарну допомогу заклад отримує не вперше.
У Прилуцькій лікарні триває ремонт відділення реабілітації за кошти Enabel 17:18
У реабілітаційному відділенні Прилуцької центральної міської лікарні триває ремонт за кошти Бельгійського агентства з міжнародного співробітництва Enabel.
Хотів отримати «грошову допомогу», натомість втратив понад 92 тисячі гривень: поліція Чернігівщини вкотре застерігає громадян від шахраїв 13:15
В соцмережах шахраї поширюють фейкові оголошення про оформлення «грошової допомоги». Поліцейські закликають громадян не переходити за подібними посиланнями та не вводити дані своїх банківських карток і паролі нібито для «зарахування грошей».
Інклюзія в дії: ресурсні простори Сновського ліцею 12:45
У закладах освіти області послідовно впроваджуються заходи для розвитку інклюзивного середовища та надання психолого-педагогічної підтримки.