Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 27 травня, 09:57:30

Конкурс для освітніх менеджерів територіальних громад Чернігівської та Сумської областей

23.12.2021   10:53Агенцiя

Представників територіальних громад Чернігівської та Сумської областей запрошують до участі в проєкті “Розвиток управлінського потенціалу освітніх менеджерів в територіальних громадах”

Проєкт реалізує ГО “Орієнтир HUB” за підтримки Програми “U-LEAD з Європою”.

 Мета проєкту:

      Підтримати професійною експертизою розвиток управлінського потенціалу та лідерської спроможності  керівників та фахівців органів управління освітою в територіальних громадах;
      Підсилити навички представників ТГ для прийняття обґрунтованих рішень щодо управління освітньою мережею в територіальній громаді, аналізу законодавства щодо розподілу повноважень, функціонування освіти та бюджетних відносин;
   Допомогти підготуватись до проходження інституційного аудиту закладам освіти та органам управління освітою територіальних громад.
Відбір громад-учасниць проводитиметься серед ТГ Чернігівської та Сумської областей, що мають більше 4 000 жителів та сформований орган  управління освітою. Для 10-ти відібраних  громад проєкт пропонує комплексну програму підвищення спроможностей, що складається із 7-ми навчальних семінарів, що проходитимуть в онлайн режимі, та наступною консультативною підтримкою.

Заявники подають на участь у проєкті групову заявку від громади та мотиваційний лист. Від громади у навчанні можуть брати участь мінімум 3 уповноважені особи, кількість зацікавлених учасників від громади може бути більшою.

Проведення тренінгів заплановане в період з січня 2022 року по вересень 2022 року.

До участі в проєкті запрошуються профільні заступники голів ТГ, представники органів управління освітою територіальних громад, та директори закладів загальної середньої освіти з Чернігівської та Сумської областей.

Учасники тренінгу отримають знання у сфері аналізу освітніх мереж територіальних громад, стратегічного планування розвитку освіти та інституційного аудиту, як інструменту стратегічного планування, можливостей фінансування освіти в громадах, проведення тендерних процедур, комунікаційної діяльності менеджерів освіти, що допоможуть стратегічно мислити та формувати місцеву освітню політику з урахуванням особливостей регіону та потреб громади.

Продуктом співпраці стане напрацювання алгоритму підготовки закладу освіти до проходження ним інституційного аудиту, надання підтримки ОУО в процесі проходження аудиту, та аналіз рекомендацій ДСЯО щодо створення якісного та безпечного освітнього середовища в закладах освіти громади, розміщення кращих практик проходження інституційного аудиту, опрацьованих в рамках реалізації проєкту, в онлайн-біліотеці на сайті https://decentralization.gov.ua/.

Як взяти участь:

заповнити анкету – за посиланням:  https://forms.gle/9jLzDpxARMza2LJo9.
написати мотиваційний лист – до 2 сторінок, з підписом голови ОУО у форматі PDF.
Всі документи, включаючи мотиваційний лист, подаються в електронному вигляді.

За рішенням конкурсної комісії представники відібраних громад будуть  запрошені на он-лайн співбесіди. Відібрані ТГ мають надати гарантійний лист за підписом голови громади.

Прийом заявок триватиме по 5 січня 2021 року (включно).

При виникненні питань стосовно проєкту, будь ласка, пишіть на електронну адресу: orientyrhab@gmail.com

Проект «Розвиток управлінського потенціалу освітніх менеджерів в територіальних громадах» реалізується за підтримки Програми для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку «U-LEAD з Європою».

Останні новини Чернігівщини

Росіяни на півдні Чернігівщині: їхали по картах 60-х років, крали забирали бензопили, мотокоси і нижню білизну

Росіяни на півдні Чернігівщині: їхали по картах 60-х років, крали забирали бензопили, мотокоси і нижню білизну 09:54

З 25 лютого під вечір російська техніка зайшла на територію Ічнянської територіальної громади. Перші колони місцеві розвертали, їдучи просто на техніку. Валили на дороги дерева, зупиняли колони на добу.

Чаус про евакуацію з Чернігова

Чаус про евакуацію з Чернігова 09:50

Голова Чернігівської ОВА В'ячеслав Чаус прокоментував чутки про евакуацію із Чернігова та області.

Мешканку Прилуцького району засуджено до 8 років позбавлення волі за вбивство батька

Мешканку Прилуцького району засуджено до 8 років позбавлення волі за вбивство батька 09:34

Талалаївський районний суд Чернігівської області визнав винною 34-річну жительку Прилуцького району в умисному вбивстві батька (ч. 1 ст. 115 КК України). Публічне обвинувачення підтримували прокурори Прилуцької окружної прокуратури.

У Прилуках правоохоронці викрили діяльність підпільного грального закладу

У Прилуках правоохоронці викрили діяльність підпільного грального закладу 09:27

Завдяки небайдужості громадян, співробітники Прилуцького районного відділу поліції спільно з працівниками Управління стратегічних розслідувань припинили діяльність незаконного грального закладу та вилучили комп’ютерну техніку.

Атрошенко у Давосі підписав меморандум з Ukrainian-Swiss Business Association

Атрошенко у Давосі підписав меморандум з Ukrainian-Swiss Business Association 09:21

У рамках Всесвітнього економічного форуму Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко та Ukrainian-Swiss Business Association підписали меморандум про співпрацю з містом Чернігів.