Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 27 травня, 18:30:01

Перемогам Чернігівського обласного педагогічного ліцею присвятили ювілейний випуск газети "Освітянський простір Чернігівщини"

21.12.2021   13:32Агенцiя

Громаді Чернігівщини є чим пишатися в сфері розбудови освітньої галузі за 30 років незалежності України. Адже саме в нашому регіоні одними з перших в державі зрозуміли - здібні діти із сільської місцевості повинні мати доступ до якісної освіти.

Саме тому у 1994 році прийняте рішення - створити Чернігівський обласний педагогічний ліцей для обдарованої сільської молоді Чернігівської обласної ради.  

Завдяки цьому освітяни Чернігівщини змогли розгорнути власний неквапний поступ, який через 27 років привів до нових вершин і здобутків, і, водночас, відкрив нові можливості.

У 2021 році після проведення незалежного інституційного аудиту Чернігівський обласний педагогічний ліцей для обдарованої сільської молоді здобув статус наукового ліцею. Відповідне рішення ухвалили депутати обласної ради 22 жовтня.

- 2022 рік в ліцеї - це рік нових ідей і прагнень. Ще багато всього цікавого й недослідженого попереду. Головне - і надалі узгоджені й мудрі кроки всіх причетних до забезпечення права дітей області на якісну освіту, - переконані у ЧОПЛ.

Які ж чинники визначають успіх закладу освіти на  шляху його розвитку? Як вибудувати стратегію розвитку освітнього закладу, у якому пануватимуть не декларації й інструкції, а внутрішня спрямованість педагога на розвиток особистості учня? Відповідь на ці непрості питання колектив ліцею шукає ось уже чверть століття. Деякі з них зібрані в черговому, ювілейному випуску газети "Освітянський простір Чернігівщини" Управління освіти і науки Чернігівської облдержадміністрації.

Останні новини Чернігівщини

З 30 травня Укрзалізниця додає ще 6 рейсів за маршрутом Чернігів-Ніжин

З 30 травня Укрзалізниця додає ще 6 рейсів за маршрутом Чернігів-Ніжин 16:25

В Укрзалізниці повідомили про покращення сполучення деблокованими регіонами, а тому додає ще 6 рейсів Чернігів - Ніжин та зворотно, з 30 травня

У Ніжині проводять екскурсії для вимушених переселенців

У Ніжині проводять екскурсії для вимушених переселенців 16:21

На сьогодні в Ніжині налічується 2500 внутрішньо переміщених осіб.

“Якщо ворог смішний, то він вже не страшний". Виставка карикатур у Чернігові. ФОТОРЕПОРТАЖ 16:16

"Якщо ворог смішний, то він вже не страшний". 27 травня у Туристичному інформаційному центрі відкрилася Міжнародна виставка політичних та антивоєнних карикатур у межах міжнародного конкурсу під гаслом "Русскій воєнний корабель, іди на …!".

   На Чернігівщині не вистачає «робочих рук»: які професії найбільше затребувані роботодавцями

На Чернігівщині не вистачає «робочих рук»: які професії найбільше затребувані роботодавцями 16:13

На сьогодні у базі даних Чернігівської обласної служби зайнятості налічується 337 вакансій.

ГО «КРИМSOS» та агентство ООН у справах біженців в Україні шукає активних переселенців

ГО «КРИМSOS» та агентство ООН у справах біженців в Україні шукає активних переселенців 11:35

Громадська організація «КРИМSOS» та агентство ООН у справах біженців в Україні шукає проактивних переселенців та прагне допомогти внутрішньо переміщеним особам (ВПО) у розв'язанні задач і викликів, з якими вони стикаються самі чи в громадах, де проживають.