Всі підрозділи поліції Чернігівщини долучилися до привітань дітей з Днем Святого Миколая
Упродовж року поліцейські Чернігівщини оточують додатковою увагою та піклуванням сиріт та дітей з родин, які перебувають у складних життєвих обставинах.
З нагоди свята поліцейські радують дітлахів подарунками, солодощами та атмосферою дива.
Марафон добрих справ розпочав начальник Головного управління Нацполіції у Чернігівській області Володимир Нідзельський. Він завітав до Центру соціально-психологічної реабілітації дітей, що в селі Хмільниця Чернігівського району.
– Напередодні найочікуванішого дитячого свята ми приїхали, аби привітати вас з Днем Святого Миколая. Ми з моїми колегами опікуємося і переживаємо за кожну дитину, її долю. Тому, щоб охопити увагою абсолютно всіх дітей, які цього потребують, вирішили почати вітати вас заздалегідь. День Святого Миколая – особливе свято. Воно сповнене доброти, тепла, любові, очікування справжнього дива та здійснення найзаповітніших мрій. Я щиро бажаю, аби всі ваші великі та маленькі мрії збувалися. Зростайте здоровими, добрими і уважними до ближнього, тягніться до знань. Нехай Святий Миколай освятить вас найкращими людськими чеснотами і благословить на добрі справи! – звернувся до дітлахів Володимир Нідзельський.
Керівник поліції Чернігівщини поспілкувався з кожною дитиною та вручив їй подарунок. Окремо, від імені усіх поліцейських, Володимир Нідзельський подарував закладу професійний тістозамішувач – аби підопічні Центру могли щодня ласувати свіжою випічкою.
До привітань також долучилися керівники та співробітники територіальних відділів та відділень, ювенальні поліцейські. За участі та підтримки профспілки поліцейських Чернігівщини вони вручили дітям подарунки, іграшки та солодощі.
Так, ювенальні поліцейські Чернігівського районного управління поліції завітали до Березнянського навчально-реабілітаційного центру та вручили вихованцям новенькі велосипеди, які передала небайдужа благодійниця. До підшефних інтернатів, навчальних закладів, центрів соціально-психологічної реабілітації дітей з подарунками завітали поліцейські Ніжинського, Прилуцького, Новгород-Сіверського та Корюківського відділів поліції.
Поліцейські Талалаївщини не оминули увагою й дітей правоохоронців, що загинули під час виконання службових обов’язків.
Попереду – Новорічні та Різдвяні свята, отже на дітлахів чекає ще багато приємних вражень та подарунків.


Сектор комунікації
поліції Чернігівської області
Останні новини Чернігівщини
За позовом прокуратури зобов’язано укласти охоронний договір на пам’ятку архітектури національного значення – «Андріївську церкву» 17:44
Чернігівським окружним адміністративним судом задоволено позов Корюківської окружної прокуратури в інтересах держави в особі Управління містобудування та архітектури Чернігівської обласної державної адміністрації щодо зобов’язання укласти охоронний договір на пам’ятку архітектури національного значення – «Андріївську церкву», розташованув селі Стольне Корюківського району.
Чернігівські спортсмени — призери чемпіонату України з рукопашного бою в Києві 17:33
З 21 до 22 березня в Києві відбувся 26-й чемпіонат України з рукопашного бою.
Крок до безбар’єрності: у Куликівській лікарні облаштовують ліфт та нове реабілітаційне відділення 17:10
У Куликівській громаді активно впроваджують принципи безбар’єрності в охороні здоров’я та сучасні стандарти лікування, щоб кожен пацієнт отримував якісну та сучасну допомогу у безпечному і комфортному середовищі.
Прокуратура на захисті інтересів чернігівців щодо відведення та використання земель центральної частини міста 16:35
Північним апеляційним господарським судом відхилено апеляційну скаргу Чернігівської міської ради та залишено без змін рішенняГосподарського суду Чернігівської області, яким задоволено позов обласної прокуратури в інтересах держави в особі територіальної громади міста Чернігова до Чернігівської міської радипро визнання недійсним пункту рішення, визнання недійсною та скасування державної реєстрації земельної ділянки.
Служба зайнятості зміцнює партнерство з бізнесом Менщини 16:03
Дієвий діалог із бізнесом, реальні результати та нові перспективи співпраці – саме так можна підсумувати робочий візит директорки Чернігівського обласного центру зайнятості Людмили Ключник на Менщину.