Вивчати, щоб зберегти - в обласному педагогічному ліцеї провели екологічну конференцію
Минулого тижня у Чернігові відбулася Всеукраїнська учнівська екологічна конференція «Вивчати, щоб зберегти», присвячена дослідженням у галузі природничих наук.

Організатором конференції виступив Чернігівський обласний педагогічний ліцей для обдарованої сільської молоді. Для вихованців закладу екологія та екологічність не пусті слова, тому його ще називають "Еко-школа".
Учасників Всеукраїнської учнівської екологічної конференції привітала керівник Чернігівського обласного педагогічного ліцею для обдарованої сільської молоді Ганна Коломієць.
У роботі конференції брали участь: учнівська молодь з Чернігівської, Житомирської та Рівненської областей, їх наукові керівники та батьки.
Про напрямки співпраці та можливості для розвитку розповіла Марина Дяченко, експертка ПМГ ГЕФ/ПРООН, координатор Партнерської мережі «Освіта в інтересах сталого розвитку». Зокрема, у 2021 році за підтримки проєкту ПМГ ПРООН-ГЕФ «Розвиток спроможності молодіжного кліматичного центру та нові можливості для сільської молоді» на території агробіостанції ліцеїсти заснували єдиний на Чернігівщині Молодіжний кліматичний центр.
40 юних науковців на конференції представили свої здобутки у секціях:
- агробіостанція ЧОПЛ як сучасна платформа діяльності учнівської молоді в реалізації основних положень концепції освіти для сталого розвитку й виховання;
- практичні аспекти досліджень учнівської молоді для розбудови екологічного благополуччя української держави;
- вивчення біорізноманяття природно-заповідних територій та підходи до його охорони;
- стратегія збалансованого розвитку й підходи до її реалізації через призму шкільної екологічної діяльності.
До участі в роботі Всеукраїнської конференції долучилися фахівці органів державної влади, навчальних закладів та громадських організацій.
Не порушуючи традиції, кожному учаснику Всеукраїнської учнівської екологічної конференції вручили Сертифікат та збірник матеріалів «Вивчати, щоб зберегти».
За повідомленням ЧОПЛ
Останні новини Чернігівщини

Судитимуть браконьєра, який незаконно вполював лося на Прилуччині 16:39
Прокурорами Прилуцької окружної прокуратури скеровано до суду обвинувальний акт стосовно жителя міста Прилуки за фактом вчинення незаконного полювання на звірів, які занесені до Червоної книги України (ч. 1 ст. 248 КК України).

ТОП-10 найзатребуваніших вакансій від місцевих роботодавців 16:36
Робота є. Зокрема, й на Чернігівщині. Наразі у базі даних обласної служби зайнятості налічується 1924 вакансії.

Правоохоронці підвели підсумки роботи 1 півріччя 2025 року протидії злочинності у бюджетній сфері Чернігівщини 16:33
Сьогодні в Чернігівській обласній прокуратурі відбулась робоча нарада з керівниками правоохоронних органів регіону. На нараді були присутні керівник Чернігівської обласної прокуратури Станіслав Гущесов, начальник Головного управління Національної поліції в Чернігівській області Іван Іщенко та начальник Управління Північного офісу Держаудитслужби в Чернігівській області Олександр Кондрашов.

Олена Шуляк: Антикорупція, цифровізація, ринок землі – головні реформи протягом останніх років 16:31
У нещодавньому інтерв’ю "Вокс Україна" очільниця "Слуги Народу" та народна депутатка Олена Шуляк зазначила, що, на її переконання, найбільш відчутні результати команда влади, зокрема й партія "Слуга Народу", демонструє в трьох напрямах реформування держави: розвитку антикорупційної інфраструктури, цифровій трансформації та впровадженні земельної реформи.

єРобота на Чернігівщині: результати програми «Власна справа» 14:42
Грантова програма «Власна справа» урядового проєкту «єРобота», яку адмініструє Державна служба зайнятості, - не просто про гроші, а про довіру та можливості, про людей та бізнес, які працюють у найважчі часи і мотивують інших.