Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 27 травня, 08:34:44

«U-LEAD» проводить відбір громад на навчання

11.12.2021   13:22Агенцiя

«U-LEAD з Європою» оголошує відбір команд на онлайн навчальну програму «Кроки для команд з управління справами в ОМС». До участі у програмі буде відібрано 200 команд з усієї України, до 4-х осіб в кожній.

«До команд увійдуть керуючий справами (секретар) виконавчого комітету та особи, відповідальні за ведення кадрової роботи, юридичний супровід та діловодство в ОМС. Учасники пройдуть семитижневий базовий інтенсив, починаючи з 1 лютого наступного року. Долучайтесь до навчань, адже управління справами дозоляє впливати на всі процеси в громаді та формувати кадрову спроможність команди», - наголосив Ірина Кудрик, керівниця Регіонального офісу «U-LEAD з Європою» в Чернігівській області.

Учасники навчальної програми у рамках основного курсу:

· отримають базові знання щодо стратегічного лідерства, управління персоналом, проходження служби в ОМС, організації діловодства, забезпечення відкритості та прозорості у діяльності ОМС, а також щодо підготовки питань і рішень на розгляд ради та її органів, ефективної взаємодії;

· матимуть змогу практикувати навички у ході 2 онлайн воркшопів;

· відвідають з онлайн навчальним візитом громади, де є успішні практики управління персоналом.

Протягом усієї навчальної програми учасники працюватимуть разом з колегами з інших громад, матимуть змогу обмінятися досвідом, практиками, уникнути помилок.

Основний курс буде проходити: кожного вівторка та середи протягом 7 тижнів, починаючи з 1 лютого 2022 року.  Для участі у відборі необхідно заповнити форму за посиланням https://bit.ly/3lO9iju та надіслати її на адресу regops.u-lead@giz.de до 12:00 год. 17 грудня 2021 року, у темі повідомлення вказавши «Управління справами. Назва територіальної громади. Область».

Програма для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку «U-LEAD з Європою» спільно фінансується ЄС та його державами-членами Німеччиною, Польщею, Швецією, Данією, Естонією та Словенією для підтримки України на її шляху до зміцнення місцевого самоврядування. U-LEAD сприяє прозорому, підзвітному та багаторівневому управлінню в Україні, яке відповідає на потреби громадян, та розширює можливості громад.

Останні новини Чернігівщини

Робота громадського транспорту: чи збільшиться кількість автобусів на маршрутах і коли запрацюють тролейбуси?

Робота громадського транспорту: чи збільшиться кількість автобусів на маршрутах і коли запрацюють тролейбуси? 08:25

Сьогодні у Чернігові громадські послуги з перевезення пасажирів надають дев'ять тимчасових автобусних маршрутів, це 60 машин.

В’ячеслав Чаус: Завдяки міжнародним партнерам нам вдалося сформувати потужну базу для рятувальників області

В’ячеслав Чаус: Завдяки міжнародним партнерам нам вдалося сформувати потужну базу для рятувальників області 08:22

Технічна база Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Чернігівській області стала ще потужнішою та укомплектованішою.

27 травня - цей день в Україні та в світі

27 травня - цей день в Україні та в світі 08:03

27 травня – Всесвітній день захисту від Сонця та День клейкої стрічки. Ще сьогодні Європейський день сусідів. У Японії відзначають День Військово-морського флоту, у Нігерії – День захисту дітей, а у Франції – Національний день опору.

Відновлення інфраструктури та транспортної мережі області — зведення за 25 травня

Відновлення інфраструктури та транспортної мережі області — зведення за 25 травня 15:27

У Чернігівській області 25 травня тривали першочергові роботи з відновлення пошкодженої інфраструктури.