Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 27 травня, 18:19:32

Оновлений басейн у дитячій поліклініці Чернігова відновлює роботу

07.12.2021   07:12Агенцiя

10-річний Андрійко обожнює плавати. Кілька років хлопчик відвідував басейн у дитячій поліклініці по вулиці Рокосовського.

Саме там навчився  пірнати і не боятися води. Та заняття з плавання  довелося відкласти,  вже півроку як басейн  не працює.

На радість Андрійкові та всім пацієнтам, які потребують водних процедур, єдиний дитячий басейн у  місті  знову відновлює свою роботу.

  Заміну каналізаційної системи у медичній установі розпочали ще влітку.  Нині її повністю  оновили, встановили  сучасну очисну  систему. Тепер вода у басейнах  стала якіснішою, вона проходить  фільтрацію і повертається  очищеною і знезараженою у басейн. Дезинфекція відбувається завдяки спеціальним реагентам, без вмісту хлору.

Всі басейни у поліклініці, а їх у відділенні  відновного лікування чотири, розраховані  на дітей грудного віку і старше. Заняття тривають від 10 до 45 хвилин, в залежності від призначення. Вода тепла і комфортна  від  плюс 27 до 30 градусів. Лікарі кажуть, водні процедури   сприяють загальному загартовуванню організму, зміцненню імунітету, розвитку опорно-рухового апарату і суглобів дітей, профілактиці плоскостопості.  

Повноцінно працюватимуть  всі басейни у відділенні полікліники вже  з кінця цього тижня.  Графік прийому дітей  і час роботи буде, як і раніше,  – з 8 ранку і до 18 години вечора.  Для супроводу дітей батькам, враховуючи  червону зону карантину,    обов’язково  потрібно буде мати  ковід–сертифікат про проходження курсу вакцинації. Перед відвідуванням треба здати відповідні аналізи.

Нагадаємо,  у відділенні відновного лікування  декілька років тому  відбулась  капітальна реконструкція. Тут відремонтували стіни, замінили двері, вікна, оновили коридор, зробили  ремонт фасадів  басейнів.  В нових умовах лікувального закладу діти проходитимуть реабілітацію після травм  і хвороб, а також зміцнюватимуть своє здоров’я і імунітет.

 

Останні новини Чернігівщини

З 30 травня Укрзалізниця додає ще 6 рейсів за маршрутом Чернігів-Ніжин

З 30 травня Укрзалізниця додає ще 6 рейсів за маршрутом Чернігів-Ніжин 16:25

В Укрзалізниці повідомили про покращення сполучення деблокованими регіонами, а тому додає ще 6 рейсів Чернігів - Ніжин та зворотно, з 30 травня

У Ніжині проводять екскурсії для вимушених переселенців

У Ніжині проводять екскурсії для вимушених переселенців 16:21

На сьогодні в Ніжині налічується 2500 внутрішньо переміщених осіб.

“Якщо ворог смішний, то він вже не страшний". Виставка карикатур у Чернігові. ФОТОРЕПОРТАЖ 16:16

"Якщо ворог смішний, то він вже не страшний". 27 травня у Туристичному інформаційному центрі відкрилася Міжнародна виставка політичних та антивоєнних карикатур у межах міжнародного конкурсу під гаслом "Русскій воєнний корабель, іди на …!".

   На Чернігівщині не вистачає «робочих рук»: які професії найбільше затребувані роботодавцями

На Чернігівщині не вистачає «робочих рук»: які професії найбільше затребувані роботодавцями 16:13

На сьогодні у базі даних Чернігівської обласної служби зайнятості налічується 337 вакансій.

ГО «КРИМSOS» та агентство ООН у справах біженців в Україні шукає активних переселенців

ГО «КРИМSOS» та агентство ООН у справах біженців в Україні шукає активних переселенців 11:35

Громадська організація «КРИМSOS» та агентство ООН у справах біженців в Україні шукає проактивних переселенців та прагне допомогти внутрішньо переміщеним особам (ВПО) у розв'язанні задач і викликів, з якими вони стикаються самі чи в громадах, де проживають.