Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 27 травня, 08:45:03

Розірви коло. Насильство - це сміття, яке треба виносити з дому!

06.12.2021   11:52Агенцiя

У рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» Чернігівський міський центр соціальних служб провів низку заходів для вразливих груп населення, які перебувають у складних життєвих обставинах, просвітницько-профілактичну роботу з метою попередження насильства та жорстокого поводження над дітьми.

Наталія Сергієва-Мазкова, психолог відділу соціальної роботи та фахівці із соціальної роботи центру провели бесіди з елементами тренінгу "Про це повинен знати кожен" із здобувачами освіти професійно-технічних навчальних закладів, а саме дітьми-сиротами, дітьми, позбавленими батьківського піклування, особами із їх числа. Приділили увагу і людям, які перебувають у конфлікті з законом, та обліковуються в Деснянському та Новозаводському відділах служби пробації.

Під час заходів учасники обговорювали важливі питання щодо попередження домашнього насильства. У ході практичних вправ складали алгоритм дій щодо безпеки жертви. Також активно долучилися до напрацювання механізмів попередження та захисту від кібернасильства, на прикладах обговорювали помилки жертв та варіанти безпечної поведінки в соціальних мережах. Розглянули поняття "хейтер" та "сталкер" та  способи захисту від кривдників. Проговорили варіанти конструктивного виплеску проявів негативу та агресії.

Чернігівське вище професійне училище побутового обслуговування, Чернігівське вище професійне училище, Чернігівський центр професійно-технічної освіти, Деснянський і Новозаводський відділи служб пробації «пройшли перевірку» фахівцями - байдужих до теми насильства - нема!

Акція «16 днів проти насильства» триває.

 

За інформацією Чернігівського міського центру соціальних служб
 

Останні новини Чернігівщини

Робота громадського транспорту: чи збільшиться кількість автобусів на маршрутах і коли запрацюють тролейбуси?

Робота громадського транспорту: чи збільшиться кількість автобусів на маршрутах і коли запрацюють тролейбуси? 08:25

Сьогодні у Чернігові громадські послуги з перевезення пасажирів надають дев'ять тимчасових автобусних маршрутів, це 60 машин.

В’ячеслав Чаус: Завдяки міжнародним партнерам нам вдалося сформувати потужну базу для рятувальників області

В’ячеслав Чаус: Завдяки міжнародним партнерам нам вдалося сформувати потужну базу для рятувальників області 08:22

Технічна база Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Чернігівській області стала ще потужнішою та укомплектованішою.

27 травня - цей день в Україні та в світі

27 травня - цей день в Україні та в світі 08:03

27 травня – Всесвітній день захисту від Сонця та День клейкої стрічки. Ще сьогодні Європейський день сусідів. У Японії відзначають День Військово-морського флоту, у Нігерії – День захисту дітей, а у Франції – Національний день опору.

Відновлення інфраструктури та транспортної мережі області — зведення за 25 травня

Відновлення інфраструктури та транспортної мережі області — зведення за 25 травня 15:27

У Чернігівській області 25 травня тривали першочергові роботи з відновлення пошкодженої інфраструктури.