Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 21 січня, 09:53:55

Школи, де дотримані вимоги щодо вакцинації, з понеділка відновлять очне навчання

12.11.2021   13:03Агенцiя

Вчора, 11 листопада, міська Комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій на своєму засіданні прийняла рішення щодо роботи шкіл Чернігова.

Додаткові обмеження, які приймалися на території міста, зняті. Дозволене відвідування закладів освіти здобувачами дошкільної освіти, учнями спеціальних закладів освіти та закладів загальної середньої освіти з 15.11.2021 року, за умови дотримання вимог постанови Кабінету Міністрів України від 9 грудня 2020 року №1236 зі змінами. Адже норми цієї постанови щодо дозволу працювати тільки тим школам, де вакциновані 100% працівників, залишаються чинними і обов’язковими до виконання в усій державі.

Які саме школи Чернігова відповідають цій вимозі та зможуть поновити очне навчання середніх і старших класів – достовірно стане відомо завтра, оскільки дані про кількість вакцинованих співробітників ще можуть змінитися.

Комісія врахувала показники щоденного моніторингу захворюваності на ковід і завантаженості профільних відділень у лікарнях міста. Як повідомив на засіданні керівник міської лікарні №2 Владислав Кухар, на сьогодні в стаціонарах знаходиться 389 таких пацієнтів і це дещо нижча кількість, ніж була вчора і позавчора. Кількість тих, хто отримує кисневу терапію – 277. На ШВЛ – 10 осіб. Тобто з обережним оптимізмом можна казати, що ситуація щодо захворюваності на сьогодні дещо стабілізується. Є підстави сподіватися, що це тенденція і найближчим часом буде плато.

 

Прес-служба Чернігівської міської ради
                   

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 07:55

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за період з 8:00 20 січня по 8:00 21 січня 2022 року

На Чернігівщині фермера оштрафували на 304,2 тис. гривень за незаконне вирощування кукурудзи

На Чернігівщині фермера оштрафували на 304,2 тис. гривень за незаконне вирощування кукурудзи 07:54

На Чернігівщині інспектори Держгеокадастру виявили незаконний посів кукурудзи, розрахована шкода державі становить 304,2 тис. грн.

21 січня - який день, свято та прикмети

21 січня - який день, свято та прикмети 07:10

21 січня у світі відзначаються Міжнародний день обіймів, День дотепних фраз, Міжнародний день фетишу, Міжнародний день дитячого свята, Міжнародний день тренувальних штанів.

Пресконференція В’ячеслава Чауса про «Велике будівництво»: Результати в області помітні всім

Пресконференція В’ячеслава Чауса про «Велике будівництво»: Результати в області помітні всім 07:09

Голова Чернігівської ОДА В’ячеслав Чаус поспілкувався зі ЗМІ області щодо результатів президентської програми «Велике будівництво» у 2021 році.