Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 29 травня, 12:30:26

Протягом тижня фахівці Чернігівського управління Держпродспоживслужби обстежили понад півтори сотні освітніх закладів

13.08.2021   14:38Агенцiя

Спеціалісти Чернігівського управління Держпродспоживслужби у складі комісій, створених управліннями освіти органів місцевого самоврядування, взяли участь у перевірках стану готовності закладів освіти до нового навчального 2021-2022 року.

За період з 4 по 11 серпня було обстежено 155 освітніх закладів безпосередньо в обласному центрі та Чернігівському районі, у тому числі 76 дитячих садків, 74 загальноосвітні школи та 5 закладів професійно-технічної освіти.

У кожному перевіреному закладі складалась інформаційна довідка про стан дотримання вимог санітарного законодавства, законодавства про безпечність та якість харчових продуктів. За результатами обстежень до органів місцевого самоврядування готуються листи щодо усунення виявлених недоліків.

Основними проблемними питаннями, що потребують вирішення, є забезпечення виконання вимоги чинного законодавства щодо належного облаштування туалетних кімнат в санітарних вузлах закладів загальної середньої освіти; утримання харчоблоків освітніх закладів в належному санітарно-технічному стані; забезпечення закладів освіти, що використовують питну воду з підвищеним вмістом заліза, відповідними засобами для приведення показників безпечності води в межі норми; своєчасне проведення поточних ремонтів у сільських школах; приведення штатних розписів загально-освітніх закладів щодо забезпечення медичними працівниками у відповідність до Пункту 9 Постанови КМУ № 305; та Наказу МОН №1205.

Разом з тим необхідно відзначити належний рівень використання безпечних матеріалів, обладнання, устаткування, засобів, інвентарю, витратних матеріалів, що відповідають вимогам  Закону України  «Про загальну безпечність нехарчової продукції», відповідних технічних регламентів та санітарного законодавства, рівень організації простору занять спортом, забезпечення перевірених закладів миючими і дезінфікуючими засобами, організацію роботи закладів освіти із врахуванням протиепідемічних вимог в під час карантину, пов’язаного з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19), підключення загальноосвітніх закладів до мережі Інтернет.

Останні новини Чернігівщини

З 30 травня Укрзалізниця додає ще 6 рейсів за маршрутом Чернігів-Ніжин

З 30 травня Укрзалізниця додає ще 6 рейсів за маршрутом Чернігів-Ніжин 16:25

В Укрзалізниці повідомили про покращення сполучення деблокованими регіонами, а тому додає ще 6 рейсів Чернігів - Ніжин та зворотно, з 30 травня

У Ніжині проводять екскурсії для вимушених переселенців

У Ніжині проводять екскурсії для вимушених переселенців 16:21

На сьогодні в Ніжині налічується 2500 внутрішньо переміщених осіб.

“Якщо ворог смішний, то він вже не страшний". Виставка карикатур у Чернігові. ФОТОРЕПОРТАЖ 16:16

"Якщо ворог смішний, то він вже не страшний". 27 травня у Туристичному інформаційному центрі відкрилася Міжнародна виставка політичних та антивоєнних карикатур у межах міжнародного конкурсу під гаслом "Русскій воєнний корабель, іди на …!".

   На Чернігівщині не вистачає «робочих рук»: які професії найбільше затребувані роботодавцями

На Чернігівщині не вистачає «робочих рук»: які професії найбільше затребувані роботодавцями 16:13

На сьогодні у базі даних Чернігівської обласної служби зайнятості налічується 337 вакансій.

ГО «КРИМSOS» та агентство ООН у справах біженців в Україні шукає активних переселенців

ГО «КРИМSOS» та агентство ООН у справах біженців в Україні шукає активних переселенців 11:35

Громадська організація «КРИМSOS» та агентство ООН у справах біженців в Україні шукає проактивних переселенців та прагне допомогти внутрішньо переміщеним особам (ВПО) у розв'язанні задач і викликів, з якими вони стикаються самі чи в громадах, де проживають.