Як організувати надання соціальних послуг в громадах?
Децентралізація надала громадам повноваження та ресурси. І сьогодні важливо ефективно використовувати ці нові можливості для формування якісних послуг у громадах.
Про надання соціальних послуг нещодавно говорили на онлайн консультації "Надання соціальних послуг у громадах" для фахівців Менська міська рада, Ічнянська міська рада, Городнянська міська рада, Варвинська селищна рада та Парафіївська територіальна громада
Консультацію організувала команда ULEAD з Європою в Чернігівській області
Експертка Наталія Кузяк детально розповіла учасникам заходу про механізми організації надання соціальних послуг. Окремо, обговорили проблематику та успішні приклади громад у цьому процесі.
ULEAD з Європою в Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини
Ветеран поліції Чернігівщини виборов «бронзу» на змаганнях «Звитяга Нескорених» 10:01
Днями у столиці відбулися перші в новому році змагання для ветеранів та ветеранок «Звитяга Нескорених». Серед учасників - помічник начальника поліції Чернігівщини з питань ветеранської політики Вадим Довгошей.
«Легкий заробіток в Інтернеті»: поліція Чернігівщини застерігає громадян від шахрайських схем 09:59
Поліція закликає громадян не довіряти заманливим оголошенням в інтернеті про «легкий заробіток».
Національна програма Скринінг здоров’я 40+: як вона працює та де на Чернігівщині можна пройти обстеження 09:23
Цього року в Україні стартував Скринінг здоров’я 40+ – національна програма із раннього виявлення серцево-судинних захворювань, цукрового діабету і проблем ментального здоровʼя. Вона дозволяє людям від 40 років і старше пройти базові медичні обстеження, а відтак вчасно виявити ризики хронічних хвороб.
4 лютого: цей день в Україні і світі 09:11
День 1442 Російська агресія - Day 1442 Russian aggression
Коефіцієнт індексації НГО земель: що врахувати аграріям у декларації 18:25
Для розрахунку податкових зобов’язань у 2026 році застосовуватиметься коефіцієнт індексації нормативної грошової оцінки земель за 2025 рік – 1,08. Він є єдиним для всіх категорій земель і видів угідь, зокрема й сільськогосподарських.