Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 20 жовтня, 05:53:49

Стартував навчальний семінар з питань впровадження програм для кривдників, які вчиняють домашнє насильство

30.06.2021   12:48Агенцiя

Семінар організований Департаментом сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації, як регіональним координатором в напрямку запобіганню та протидії домашньому насильству для представників територіальних громад.

Відкриваючи семінар, заступник директора Департаменту В'ячеслав Голуб наголосив на важливості злагодженої роботи органів та установ, до компетенції яких належить реалізація програм для кривдників в області.

До обговорення основних питань семінару запрошені: Козуб Лідія Іванівна -  національний експерт з питань запобігання та протидії домашньому насильству та насильству за ознакою статі та Волинець Наталія Іванівна - сертифікований тренер програм для кривдників, практичний психолог по роботі з різними видами травматизацій та залежностей.

Важливий аспект реалізації заходів щодо запобігання та протидії домашнього насильства - це робота з усіма членами родини, у тому числі з кривдником, яка є суттєвою умовою подолання негативної сімейної ситуації, а також ресурсом для виходу з небажаних обставин.
Робота з кривдником спрямована на зміну насильницької поведінки кривдника, формування у нього нової, неагресивної моделі поведінки у приватних стосунках, відповідального ставлення до власних вчинків та їхніх наслідків, до виконання батьківських обов’язків.

Відповідно до Закону України «Про запобігання та протидію домашньому насильству» завдання з організації та проведення роботи з особами, які вчиняють домашнє насильство покладається на місцеві державні адміністрації (включаючи забезпечення фахівцями, приміщеннями та ресурсами).

Виконання програм для кривдників забезпечують фахівці, які пройшли відповідне навчання.

Останні новини Чернігівщини

«Рідний дім» висуватиме кандидата на довиборах за 206 округом, - Атрошенко

«Рідний дім» висуватиме кандидата на довиборах за 206 округом, - Атрошенко 19:50

Політична партія «Рідний дім» висуватиме свого кандидата по 206 округу. Про це сказав міський голова Чернігова та лідер партії Владислав Атрошенко.

Вартість проїзду у міському транспорті Ніжина коштуватиме 8,50 та 10 гривень

Вартість проїзду у міському транспорті Ніжина коштуватиме 8,50 та 10 гривень 18:29

Школярі за проїзд будуть платити 5 гривень весь рік, а пенсіонери матимуть можливість їздити за 6 гривень з 9 до 16 години.

Дзюдоїстки Чернігівщини вибороли комплект нагород чемпіонату України у Запоріжжі

Дзюдоїстки Чернігівщини вибороли комплект нагород чемпіонату України у Запоріжжі 18:27

З 12 по 13 жовтня у Запоріжжі на арені Палацу спорту «Юність» відбувся чемпіонат України з дзюдо серед чоловіків та жінок.

Немає мети тиснути на бізнес. Є ціль забезпечити максимальну безпеку — В’ячеслав Чаус про посилені карантинні обмеження

Немає мети тиснути на бізнес. Є ціль забезпечити максимальну безпеку — В’ячеслав Чаус про посилені карантинні обмеження 18:02

На Чернігівщині зростає кількість нових випадків Covid-19. Водночас більшає захворілих, які потребують стаціонарного лікування.

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 237 нових випадків COVID-19

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 237 нових випадків COVID-19 17:58

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 19 жовтня в області зафіксовано 237 нових випадків COVID-19.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини