Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 3 грудня, 09:05:02

Мистецтво комунікації та ведення переговорів публічних службовців

21.04.2021   11:12Агенцiя

Як налагодити ефективну комунікацію, впевнено почувати себе під час публічного виступу, провести успішну презентацію, вміти тактовно відреагувати на провокативні репліки та запитання, – і не тільки про це говоримо під час онлайн-навчання «Техніка комунікації та ведення переговорів, мистецтво презентації (ділова риторика, публічний виступ)».

Серія практичних занять під такою назвою проводиться Чернігівським регіональним центром підвищення кваліфікації з 20 по 23 квітня. До участі запрошені працівники апаратів, структурних підрозділів обласної та районних державних адміністрацій, районних рад та територіальних громад.

Учасники навчання ознайомляться з факторами успішної комунікації в умовах змін, нормами ділової етики,  правилами застосування критики та компліментів у діловому спілкуванні. Водночас увага присутніх акцентуватиметься на ключових засадах усного ділового мовлення, тобто вмінні грамотно висловлювати свої думки під час виступів та інтерв'ю. Також вони дізнаються про роль лідерства в мистецтві ведення переговорів, цілепокладання та вміння розставляти пріоритети як важливий елемент побудови успішної кар'єри.

Конфлікти та емоційна напруга – незмінний супутник в роботі державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування, які в свою чергу призводять до емоційного та професійного вигорання. Тому під час тренінгів учасники навчання разом з тренерами з'ясовуватимуть причини зазначених явищ, вчитимуться керувати конфліктними ситуаціями та опановуватимуть техніки виходу з подібних ситуацій, профілактики та подолання синдрому професійного вигорання.

Чернігівський центр підвищення кваліфікації

Останні новини Чернігівщини

Служба зайнятості пропонує роботодавцям співпрацю і запрошує скористатися комплексом безкоштовних послуг 14:45

Основні з них: підбір кадрів на засадах рекрутингу, професійне навчання безробітних під конкретні робочі місця; підвищення конкурентоспроможності працівників шляхом отримання ваучера на навчання; навчання жінок «чоловічим» професіям, різні компенсаційні програми, суспільно-корисні роботи.

 Чернігівщина — серед лідерів зі збирання зернових

Чернігівщина — серед лідерів зі збирання зернових 11:03

В області триває збір урожаю. Місцеві аграрії демонструють одні з найвищих показників за обсягами валового збору зернових і зернобобових культур, забезпечивши Чернігівщині друге місце серед регіонів України.

Чернігівські боксерки вибороли золото й бронзу на Кубку України серед жінок-еліти у Львові 10:35

Вітаємо наших спортсменок із вдалим виступом на Кубку України з боксу серед жінок-еліти, який проходив у Львові з 24 до 29 листопада!

 В обласній філармонії презентували виставу «НАСскрізь». Актори – ветерани та ветеранки Хмельниччини

В обласній філармонії презентували виставу «НАСскрізь». Актори – ветерани та ветеранки Хмельниччини 09:44

«НАСскрізь» – це вистава Хмельницького обласного академічного музично-драматичного театру імені М.Старицького. Її унікальність в тому, що акторами є ветерани та ветеранки російсько-української війни. Режисер-постановник проєкту – також ветеран – Дмитро Гусаков.

У Чернігові другий рік поспіль реалізується соціальний проєкт «Долоньки тепла. Подаруй свято дитині воїна»

У Чернігові другий рік поспіль реалізується соціальний проєкт «Долоньки тепла. Подаруй свято дитині воїна» 09:42

У Чернігові другий рік поспіль триває соціальний проєкт «Долоньки тепла.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини