Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 20 жовтня, 07:44:22

Відновлюємо очні заняття

18.02.2021   11:34Агенцiя

За ініціативою Михайло-Коцюбинської селищної ради 17 лютого стартувало навчання для штатних працівників апарату виконкому, старост та депутатів територіальної громади.

Під час відкриття селищний голова Ніна Ворох підкреслила важливість підвищення рівня професійної компетентності посадовців, особливо з початком нової каденції.  

Директор Центру підвищення кваліфікації Володимир Бойко подякував за виявлену інціативу та презентував селищній раді бібліотечку для самопідготовки - як видання закладу, так і літературу, надану Програмою Ради Європи "Децентралізація і реформа публічної адміністрації в Україні".

Головний спеціаліст з питань запобігання та виявлення корупції апарату обласної державної адміністрації Іван Вересоцький детально, на прикладах, ознайомив учасників семінару зі структурою електронної декларації та вимогами, що висуваються під час її заповнення, зробивши наголос на останніх змінах, а також на відповідальності за порушення існуючих норм.

Начальник загального відділу апарату облдержадміністрації Олена Рижко в деталях розповіла про правила діловодства, що застосувуються в органах державної влади та органах місцевого самоврядування, проілюструвавши їх на прикладах реальних ситуацій та документів. Наголошувалося - правильне ведення діловодства означає скорочення часу, необхідного для підготовки відповіді, а також сприяє якості рішень, що ухвалються. Поза очевидною технічною складовою діловодство таким чином впливає на зміст роботи, тож вимагає професійного підходу.

Наступні заняття семінару присвячуватимуться питанням правового та ресурсного забезпечення діяльності органів місцевого самоврядування.

Чернігівський центр підвищення кваліфікації

Останні новини Чернігівщини

«Рідний дім» висуватиме кандидата на довиборах за 206 округом, - Атрошенко

«Рідний дім» висуватиме кандидата на довиборах за 206 округом, - Атрошенко 19:50

Політична партія «Рідний дім» висуватиме свого кандидата по 206 округу. Про це сказав міський голова Чернігова та лідер партії Владислав Атрошенко.

Вартість проїзду у міському транспорті Ніжина коштуватиме 8,50 та 10 гривень

Вартість проїзду у міському транспорті Ніжина коштуватиме 8,50 та 10 гривень 18:29

Школярі за проїзд будуть платити 5 гривень весь рік, а пенсіонери матимуть можливість їздити за 6 гривень з 9 до 16 години.

Дзюдоїстки Чернігівщини вибороли комплект нагород чемпіонату України у Запоріжжі

Дзюдоїстки Чернігівщини вибороли комплект нагород чемпіонату України у Запоріжжі 18:27

З 12 по 13 жовтня у Запоріжжі на арені Палацу спорту «Юність» відбувся чемпіонат України з дзюдо серед чоловіків та жінок.

Немає мети тиснути на бізнес. Є ціль забезпечити максимальну безпеку — В’ячеслав Чаус про посилені карантинні обмеження

Немає мети тиснути на бізнес. Є ціль забезпечити максимальну безпеку — В’ячеслав Чаус про посилені карантинні обмеження 18:02

На Чернігівщині зростає кількість нових випадків Covid-19. Водночас більшає захворілих, які потребують стаціонарного лікування.

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 237 нових випадків COVID-19

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 237 нових випадків COVID-19 17:58

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 19 жовтня в області зафіксовано 237 нових випадків COVID-19.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини