Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 7 березня, 03:54:09

Громади працюють над розробкою стратегії розвитку

15.02.2021   11:20Агенцiя

На минулому тижні відбувся дводенний тренінг для фахівців громад присвячений реалізації другого етапу розробки стратегії розвитку та підготовці другого засідання робочої групи із розробки стратегії.

«Важливо на цьому етапі правильно сформулювати висновки на підставі зібраних вихідних даних, проаналізувати й оцінити вплив внутрішніх і зовнішніх факторів, визначити пріоритетні напрямки, які допоможуть громаді у найефективніший спосіб використати свої ресурси й досягти бажаних результатів, разом із зацікавленими мешканцями сформулювати ідеальну картину бажаного майбутнього, яке у підсумку визначатиме магістральні напрями розвитку громади», - наголошує Тетяна Тимошенко, експертка з розробки стратегій місцевого розвитку Програми «U-LEAD з Європою».

За два дні роботи учасники тренінгу обговорили:
- Ключові принципи прогнозування та сценарного моделювання місцевого розвитку громад.
- Основні типи стратегії та підходи щодо визначення моделі подальшого розвитку громади.
- Візію та стратегічне бачення розвитку громади, відмінності, особливі характеристики та порядок формулювання.
- Комунікацію як частину стратегії розвитку громади.

«Недостатньо просто констатувати наявність проблеми. Необхідно досконально дослідити її, визначити причини й наслідки, а також позначити можливі шляхи вирішення, оскільки їх може бути багато», - наголошує Володимир Бойко, експерт з розробки стратегій місцевого розвитку Програми «U-LEAD з Європою».

ULEAD Чернігівський регіональний офіс

Останні новини Чернігівщини

Грантова підтримка агробізнесу: актуальні програми та особливості їх реалізації на Чернігівщині 10:54

Цього року, як і в попередні, агропромислові виробники Чернігівської області або ж ті, які лише планують реалізувати себе в цій сфері, можуть скористатися державною допомогою. Якою саме – розповів сьогодні на брифінгу в медіацентрі ОВА директор Департаменту агропромислового розвитку ОДА Олег Крапивний.

Соціальний бізнес громади: у Гончарівській ТГ відкрили комунальну пекарню

Соціальний бізнес громади: у Гончарівській ТГ відкрили комунальну пекарню 10:37

Під час робочого візиту в Гончарівську громаду начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус зосередив увагу на проєктах місцевого комунального підприємства.

Незаконна порубка лісу на понад 1 млн грн – судитимуть лісника на Прилуччині 10:03

Прокурорами Прилуцької окружної прокуратури направлено до суду обвинувальний акт стосовно в.о. лісничого районного агролісогосподарства за фактом пособництва незаконній порубці дерев та їх перевезенні, вчиненому за попередньою змовою групою осіб, що спричинило тяжкі наслідки (ч. 5 ст. 27 ч. 4 ст. 246 КК України).

Чернігів будує єдину цифрову освітню екосистему: підписано меморандум із офіційним партнером Google for Education

Чернігів будує єдину цифрову освітню екосистему: підписано меморандум із офіційним партнером Google for Education 10:19

Управління освіти Чернігівської міської ради зробило стартегічний крок у цифровій трансформації галузі — підписано меморандум про співпрацю з офіційним партнером Google for Education в Україні.

Надзвичайні події в області за останню добу 09:47

Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 5 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 3 особи постраждали.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини