Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 1 грудня, 13:48:09

Проведено навчальний семінар-тренінг з питань соціального супроводу опікунських сімей

11.02.2021   12:01Агенцiя

Обласним центром соціальних служб організовано та проведено навчальний семінар-тренінг з питань соціального супроводу опікунських сімей, соціального супроводження прийомних сімей, дитячих будинків сімейного типу для новопризначених фахівців із соціальної роботи територіальних громад області.

Під час роботи учасники ознайомились із загальними характеристиками та специфікою усиновлення, встановлення опіки, піклування, створення прийомної сім’ї, дитячого будинку сімейного типу, а також нормативно-правовою базою, що регулює роботу з даною категорією сімей.

Психолог відділу методичного забезпечення соціальної роботи та організації навчальних заходів для сімейних форм виховання Олена АБИНАШНА розповіла, як ефективно здійснювати інформаційну кампанію щодо поширення сімейних форм виховання з метою формування позитивної громадської думки щодо сімейних форм державної опіки, та про особливості попередньої роботи з кандидатами на створення прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу. Адже попереднє вивчення мотивації майбутніх прийомних батьків та батьків-вихователів є важливим та відповідальним кроком для майбутнього успішного функціонування прийомної сім’ї або дитячого будинку сімейного типу.

Також на семінарі обговорили питання взаємодії центрів соціальних служб та слудб у справах дітей під час створення та функціонування прийомних сімей чи дитячих будинків сімейного типу.

Навчальна програма була наповнена великою кількістю практичних завдань, під час яких в учасників сформувались навички якісного здійснення оцінки потреб дитини та ведення особової справи. Своїми практичними знаннями та навичками щодо соціального супроводження прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу поділилась Яна РУДЯ, фахівець із соціальної роботи Центру надання соціальних послуг Корюківської міської ради.

У ході навчання 14 учасників семінару отримали методичні матеріали, необхідні для подальшого практичного використання у роботі з сім’ями опікунів, піклувальників, прийомних сімей, дитячих будинків сімейного типу.

Чернігівський обласний центр соціальних служб

Останні новини Чернігівщини

Продовжується облаштування wim-майданчика для зважування фур поблизу Ніжина

Продовжується облаштування wim-майданчика для зважування фур поблизу Ніжина 12:32

На автомобільній дорозі Р-67 Чернігів - Ніжин - Прилуки - Пирятин між селами Талалаївка та Хвилівка Ніжинського району облаштовується другий в області WIM-майданчик для автоматичного зважування вантажівок у русі.

Вироком суду призначено покарання жінці за незаконне придбання та зберігання наркотичних засобів з  метою збуту до установи з виконання покарань

Вироком суду призначено покарання жінці за незаконне придбання та зберігання наркотичних засобів з метою збуту до установи з виконання покарань 12:23

Вироком Новозаводського районного суду м.Чернігова від 29.11.2021 жительку одного з сіл Чернігівського району та області визнано винною у незаконному придбанні та зберіганні наркотичних засобів з метою збуту (ч.2 ст.307 КК України).

Учениці Сосницької гімназії призначили стипендію Президента України

Учениці Сосницької гімназії призначили стипендію Президента України 12:15

Вітаємо Олену Савчук, ученицю 11 класу Сосницької гімназії імені О.П. Довженка Сосницької селищної ради Чернігівської області, з призначенням стипендії Президента України!

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 6 625 осіб 12:00

За даними Чернігівського інформаційно-аналітичного центру медичної статистики, станом на 1 грудня в області проти Covid проведено 661 940 щеплень першою та другою дозою.

На ділянці дороги Т-25-27 між селами Макіївка та Новий Биків майже завершені роботи з влаштування фінішного шару нового покриття.

На ділянці дороги Т-25-27 між селами Макіївка та Новий Биків майже завершені роботи з влаштування фінішного шару нового покриття. 09:49

На ділянці ремонту дороги Т-25-27 Бобровиця - Свидовець - Новий Биків - Ічня між селами Макіївка та Новий Биків майже завершені роботи з влаштування фінішного шару нового покриття. Протяжність ремонтованої ділянки - 20 км. Підрядна організація - «AzVirt» LLC .