Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 1 грудня, 14:19:31

Як старостам ефективно реалізовувати свої повноваження та комунікувати з жителями громади?

11.02.2021   11:42Агенцiя

Чернігівський регіональний центр підвищення кваліфікації започаткував серію дистанційних навчань «Здійснення старостою своїх повноважень та пошук ефективних комунікацій із жителями старостинських округів» для старост старостинських округів територіальних громад області. Перший семінар проведений 9–10 лютого.

Учасники зустрічі отримали практичні рекомендації щодо вчинення нотаріальних дій посадовими особами органів місцевого самоврядування (оформлення довіреностей, спадщини, посвідчення заповітів тощо); надання адміністративних послуг у сфері державної реєстрації. Подальша мова йшла про надання соціальних послуг в громаді. Був представлений порядок прийому документів на оформлення субсидій, державних допомог, пільг та інших соціальних виплат, зокрема із застосуванням інтегрованої інформаційної системи «Соціальна громада». Також  висвітлювалися заходи по впровадженню нової версії публічного сервісу «Реєстр територіальних громад».

Наступний блок питань стосувався налагодження комунікації старост із жителями своїх округів. Вони отримали практичні поради щодо спілкування під час особистого прийому громадян; налагодження комунікації з консультативно-дорадчими органами громади, громадськими об’єднаннями та представниками органів самоорганізації населення. Наостанок учасники обговорення зупинилися на застосуванні традиційних інструментів місцевої демократії в процесі комунікації.
Старости дізналися про те, як організувати та  провести загальні збори громадян; зініціювати та подати електронну петицію; сприяти у поданні місцевих ініціатив; організувати та провести аналіз проєктів рішень та рішень, ухвалених місцевою радою та її виконавчими органами.

Чернігівський центр підвищення кваліфікації

Останні новини Чернігівщини

Продовжується облаштування wim-майданчика для зважування фур поблизу Ніжина

Продовжується облаштування wim-майданчика для зважування фур поблизу Ніжина 12:32

На автомобільній дорозі Р-67 Чернігів - Ніжин - Прилуки - Пирятин між селами Талалаївка та Хвилівка Ніжинського району облаштовується другий в області WIM-майданчик для автоматичного зважування вантажівок у русі.

Вироком суду призначено покарання жінці за незаконне придбання та зберігання наркотичних засобів з  метою збуту до установи з виконання покарань

Вироком суду призначено покарання жінці за незаконне придбання та зберігання наркотичних засобів з метою збуту до установи з виконання покарань 12:23

Вироком Новозаводського районного суду м.Чернігова від 29.11.2021 жительку одного з сіл Чернігівського району та області визнано винною у незаконному придбанні та зберіганні наркотичних засобів з метою збуту (ч.2 ст.307 КК України).

Учениці Сосницької гімназії призначили стипендію Президента України

Учениці Сосницької гімназії призначили стипендію Президента України 12:15

Вітаємо Олену Савчук, ученицю 11 класу Сосницької гімназії імені О.П. Довженка Сосницької селищної ради Чернігівської області, з призначенням стипендії Президента України!

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 6 625 осіб 12:00

За даними Чернігівського інформаційно-аналітичного центру медичної статистики, станом на 1 грудня в області проти Covid проведено 661 940 щеплень першою та другою дозою.

На ділянці дороги Т-25-27 між селами Макіївка та Новий Биків майже завершені роботи з влаштування фінішного шару нового покриття.

На ділянці дороги Т-25-27 між селами Макіївка та Новий Биків майже завершені роботи з влаштування фінішного шару нового покриття. 09:49

На ділянці ремонту дороги Т-25-27 Бобровиця - Свидовець - Новий Биків - Ічня між селами Макіївка та Новий Биків майже завершені роботи з влаштування фінішного шару нового покриття. Протяжність ремонтованої ділянки - 20 км. Підрядна організація - «AzVirt» LLC .