Професійне навчання для посадових осіб місцевого самоврядування
25 січня в Чернігівському регіональному центрі підвищення кваліфікації розпочалось навчання за загальною професійною (сертифікатною) програмою підвищення кваліфікації для вперше призначених на посади в органах місцевого самоврядування.

Учасники навчання – спеціалісти апаратів виконкомів рад територіальних громад, виконавчих апаратів районних рад.
У перший день учасники навчання обговорили питання, що стосувалися сутності, особливостей прояву та шляхів подолання корупції як суспільного соціально-політичного явища, а також корупційних ризиків в діяльності публічних службовців та засад запобігання корупційним правопорушенням. Про це йшлося у візуалізованій лекції-бесіді Вячеслава Пузирного – професора кафедри трудового права та права соціального забезпечення Навчально-наукового інституту права та соціальних технологій Національного університету «Чернігівська політехніка», доктора юридичних наук, професора.
Під час семінару, актуальними для посадовців були питання щодо традицій публічного управління в Україні та правових засад публічного управління та адміністрування в Україні. Про це розповів Дмитро Казіміров – начальник навчально-методичного відділу Центрк, кандидат історичних наук.
Про організацію прийому громадян, проведення переговорів, офіційних зустрічей, засідань, нарад розповів Петро Підгайний – заступник директора Центру, магістр державної служби.
Крім цього упродовж тижня передбачається розгляд тем стосовно організації діяльності виконавчого комітету ради: структури виконавчого органу ради; регламенту та планування роботи органу місцевого самоврядування; підготовки та проведення засідань виконкому та сесій; роботи постійних депутатських комісій; застосування технологій електронного урядування: електронного документообігу, електронного цифрового підпису, електронних послуг; застосування земельного законодавства в діяльності органу місцевого самоврядування: організації ефективного управління і розпорядження комунальним майном; забезпечення відкритості та прозорості органів публічного управління та організації взаємодії з громадськістю; формування електронного офісу, збору, обробки та візуалізації інформації, підготовка презентації; реалізації повноважень та обов’язків органів місцевого самоврядування щодо створення умов безпечного середовища; налагодження взаємодії органів місцевого самоврядування з населенням та поліцією для протидії злочинності, підтримання суспільної безпеки і порядку.
У ході вебінару публічним посадовцям розкажуть про службу в органах місцевого самоврядування як публічно-правовий інститут та різновид управлінської діяльності, напрями реформування публічної служби та професійний розвиток персоналу тощо.
Навчання за цією програмою здійснюватиметься у три сесії. Перша та третя сесії триватиме тиждень та здійснюватиметься в режимі реального часу за допомогою комунікаційної системи 3СХ, друга сесія – проходитиме в режимі відкладеного часу за допомогою платформи Moodle.
Чернігівський центр підвищення кваліфікації
Останні новини Чернігівщини

4 липня цей день в Україні і світі 07:48
ДЕНЬ 1227 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 1227 RUSSIAN AGRESSION

Судитимуть браконьєра, який незаконно вполював лося на Прилуччині 16:39
Прокурорами Прилуцької окружної прокуратури скеровано до суду обвинувальний акт стосовно жителя міста Прилуки за фактом вчинення незаконного полювання на звірів, які занесені до Червоної книги України (ч. 1 ст. 248 КК України).

ТОП-10 найзатребуваніших вакансій від місцевих роботодавців 16:36
Робота є. Зокрема, й на Чернігівщині. Наразі у базі даних обласної служби зайнятості налічується 1924 вакансії.

Правоохоронці підвели підсумки роботи 1 півріччя 2025 року протидії злочинності у бюджетній сфері Чернігівщини 16:33
Сьогодні в Чернігівській обласній прокуратурі відбулась робоча нарада з керівниками правоохоронних органів регіону. На нараді були присутні керівник Чернігівської обласної прокуратури Станіслав Гущесов, начальник Головного управління Національної поліції в Чернігівській області Іван Іщенко та начальник Управління Північного офісу Держаудитслужби в Чернігівській області Олександр Кондрашов.

Олена Шуляк: Антикорупція, цифровізація, ринок землі – головні реформи протягом останніх років 16:31
У нещодавньому інтерв’ю "Вокс Україна" очільниця "Слуги Народу" та народна депутатка Олена Шуляк зазначила, що, на її переконання, найбільш відчутні результати команда влади, зокрема й партія "Слуга Народу", демонструє в трьох напрямах реформування держави: розвитку антикорупційної інфраструктури, цифровій трансформації та впровадженні земельної реформи.