Відбувся онлайн захід про антикризові заходи підтримки малих і середніх підприємств під час пандемії
Відбувся онлайн захід "Антикризові заходи підтримки малих і середніх підприємств під час пандемії COVID-19. Особливості діяльності підприємців з 01.01.2021 року".

Організований Центром підтримки підприємництва, інновацій та стартапів Chernihiv Business Hub разом з Офісом розвитку малого та середнього підприємництва/SME.DO.
Андрій Слабінський, директор Офісу розвитку малого та середнього підприємництва SME.DO, розповів про основні антикризові заходи підтримки малих і середніх підприємств під час пандемії COVID-19.
Також він проінформував про можливості і переваги Програмі «Доступні кредити 5-7-9%» для підприємців.
Разом з тим були розглянуті основні зміни в законодавстві, щодо діяльності підприємців, які набрали чинність з 01.01.2021 року.
Олена Муравйова, директор Центру підтримки підприємництва, інновацій та стартапів на практичних прикладах розповіла про особливості заповнення та терміни подання звітності фізичними особами-підприємцями за 2020 рік, особливу увагу вона зосередила на переваги роботи в особистому електронному кабінеті.
Chernihiv Business Hub
Останні новини Чернігівщини
Три школи Чернігівщини отримають майже 60 мільйонів гривень держсубвенції на модернізацію харчоблоків 11:38
У трьох закладах загальної середньої освіти області модернізують кухні за кошти держсубвенції. Відповідно до рішення Кабінету Міністрів від 25 червня 2025 року № 602-р на ці потреби спрямують близько 60 мільйонів гривень.
На Чернігівщині поліцейські оголосили підозри членам організованої злочинної групи, які організували роботу нарколабораторії промислових масштабів 11:16
Слідчі поліції Чернігівщини встановили факти злагодженої протиправної діяльності зловмисників у складі організованої злочинної групи.
Виконання бюджету у 2025 році: звіт за підсумками І кварталу 09:55
26 червня 2025 року на засіданні виконавчого комітету Чернігівської міської ради начальниця фінансового управління Олена Лисенко представила звіт про виконання бюджету Чернігівської міської територіальної громади за І квартал поточного року.
«Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги»: Чернігівщина з 2 медалями 09:32
Минулого тижня завершилися спортивні змагання «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги» сезону 2024/2025 років.
У Чернігові поліцейські оперативно затримали грабіжника 08:49
Співробітники кримінальної поліції Чернігівського райуправління поліції «за гарячим слідом» встановили 24-річного чоловіка, причетного до відкритого заволодіння мобільним телефоном з ломбарду в Чернігові.