Для поліцейських Чернігівщини проводиться тренінг з питань запобігання та протидії домашнього насильства
У неформальній обстановці відбулася перша зустріч представників Департаменту превентивної діяльності НПУ та поліцейських Чернігівщини, які у своїй повсякденній діяльності стикаються з викликами на домашнє насильство.
Заступник начальника Управління дільничних офіцерів поліції Департаменту превентивної діяльності НПУ - начальник відділу превентивних заходів та протидії домашньому насильству Василь Богдан розказав присутнім про організаційно-правові засади запобігання та протидії домашньому насильству. Зокрема, зупинився на новаціях у законодавстві та на перспективах у профілактиці цього явища.
Під час першого дня тренінгу поліцейські розглядали можливості для якісної взаємодії з державними органами, соціальними установами та громадськими організаціями, що дотичні до вирішення проблем в сім’ях громадян.
За словами заступника начальника Управління превентивної діяльності ГУНП в Чернігівській області Андрія Зеляка, у своїй роботі поліцейські стикаються з повідомленнями про вчинення домашнього насильства ледь не щодня.
Додаткове навчання допоможе краще реагувати на ці виклики, правильно оцінювати можливі ризики та професійніше розглядати заяви та повідомлення про скоєння домашнього насильства.
Після ознайомлення з теоретичною частиною поліцейські виконуватимуть практичні завдання – аналізуватимуть реальні випадки домашнього насилля.
Останні новини Чернігівщини
Школи Чернігова відновлюють навчальний процес дистанційно з 2 лютого 15:10
З понеділка, 2 лютого, у закладах загальної середньої освіти Чернігова буде відновлено освітній процес з використанням дистанційних технологій. Про це повідомляє начальник управління освіти міської ради Василь Білогура.
Олександра Даниленко здобула другу поспіль медаль Кубка світу 15:05
Вихованка регіонального центру «Інваспорт» Олександра Даниленко продовжує успішні виступи на Кубку світу з пара лижних перегонів, який проходить у місті Якушице (Польща).
У Ніжинській гімназії №14 в найближчі місяці запрацює відремонтований харчоблок 13:36
Під час робочого візиту до району начальник Чернігівської ОВА В'ячеслав Чаус оглянув модернізовану Ніжинську гімназію №14.
Приваблива ціна — і мінус 25 тисяч: на Чернігівщині ошукали покупчиню онлайн 13:32
Хотіла придбати зарядну станцію, натомість втратила 25 тисяч гривень: поліція Чернігівщини закликає громадян сплачувати за товар тільки після його отримання
Поліція документує наслідки ворожих атак на Новгород-Сіверщині 10:25
Упродовж минулої доби та сьогодні вночі росіяни продовжували атакувати прикордонні громади Чернігівщини. Інформація про постраждалих не надходила.