Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 3 квітня, 19:44:13

Проєкт "Разом Ми - Сила або як стати блогером" в Чернігові: гарячий серпень

01.09.2020   12:42Агенцiя

Останній літній місяць залишив незабутні спогади в учасників проєкту"Разом Ми - Сила або як стати блогером".

Вони мали можливість долучитися до п’яти блог-кафе у місті Чернігові - сучасного комунікаційного формату, що дозволяє не лише отримати нові знання, а й прокачати навички критичного мислення, командоутворення, нетворкінгу, знайти нових друзів та однодумців, а також надихнутися на написання нових блогів.

Теми блог-кафе (3 серпня - «Секрети комунікації – як бути почутим», 4 серпня - «SMM без води: антитрендисоцмереж 2020», 5 серпня - «Теорія поколінь: розуміння без пресінгу», 7 серпня - «Екоблог: роль у формуванні екологічної свідомості громадян та екологічній освіті», 26 серпня - «Будуємо громаду на засадах сталого розвитку (гра-тренінг)») були цікавими, актуальними та корисними для майбутніх молодих блогерів, а досвідчені тренерки Ганна Дивнич, Анна Вербицька, НаталіяХолявко, Катерина Гнедіна та Христина Штирхун зуміли створити ефективну  інтерактивну взаємодію учасників  та непоторну атмосферу заходів.

Ще п’ять наступні блог-кафе заплановані на  першу половину вересня і будуть не менш цікавими. Слідкуйте за анонсами, долучайтесь до проєктуй формуйте разом з нами корисні сучасні навички тапроактивну життєву позицію.

Проєкт реалізується НУ «Чернігівська політехніка» спільно з громадською організацією «Шлях у майбутнє».

Останні новини Чернігівщини

Захисник із Чернігова, який відкрив бізнес завдяки ветеранським грантам, планує його масштабувати 14:30

На запрошення ветерана, а нині підприємця Євгена Смаги, начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус ознайомився з роботою його бізнесу. У Чернігові чоловік відкрив автомийку «Водолій». Бізнес працює більш ніж пів року.

В області затверджено комплексний план протидії пожежам: акцент – на профілактиці, контролі та відповідальності 11:43

Про готовність протидіяти масовим пожежам на Чернігівщині у весняно-літній період, можливі виклики і заходи реагування йшлося на брифінгу, який відбувся сьогодні в медіацентрі ОВА.

Допомога родинам загиблих воїнів: ухвалено чергове рішення 11:12

2 квітня виконавчий комітет Чернігівської міської ради ухвалив рішення про надання одноразової матеріальної допомоги ще вісьмом членам сімей загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України. Загальна сума виплат становить 648 525 гривень.

Поліція Чернігівщини скерувала до суду справу щодо членів міжрегіонального злочинного угруповання, які скоювали підпали на замовлення 11:10

Поліцейські Чернігівщини завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт щодо двох членів міжрегіонального злочинного угруповання, які скоїли на замовлення низку підпалів приватного житлового будинку у Чернігові.

Надзвичайні події в області за останню добу 10:18

Протягом минулої доби зареєстровано 18 небезпечних подій, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди та 16 пожеж. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини