Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 20 лютого, 20:45:23

Мистецтво комунікації публічних службовців

28.07.2020   09:40Агенцiя

На цьому тижні Чернігівський регіональний центр підвищення кваліфікації продовжує серію занять в рамках дистанційного семінару «Техніка комунікації та ведення переговорів, мистецтво презентації (ділова риторика, публічний виступ)» для працівників обласної, районних державних адміністрацій та органів місцевого самоврядування.

З 27 по 30 липня учасники навчання опановуватимуть секрети успішної комунікації, підготовки до публічних виступів та презентацій, вміння тримати себе на публіці, реагувати на "незручні" запитання та репліки. Водночас увага присутніх акцентуватиметься на ключових засадах усного ділового мовлення, тобто вміння грамотно висловлювати свої думки під час виступів, інтерв'ю та переговорів.

Також вони дізнаються про роль цілепокладання та вміння розставляти пріоритети як важливий елемент побудови успішної кар'єри та підходи до організації роботи в команді.

Конфлікти та емоційна напруга – незмінний супутник в роботі державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування, які в свою чергу призводять до емоційного та професійного вигорання. Тому під час тренінгів учасники навчання разом з тренерами з'ясовуватимуть причини зазначених явищ, вчитимуться керувати конфліктними ситуаціями та опановуватимуть техніки виходу зі стресових ситуацій, профілактики та подолання синдрому професійного вигорання.

Чернігівський центр підвищення кваліфікації

Останні новини Чернігівщини

«Небесна Сотня: Герої першої перемоги у битві, що триває»

«Небесна Сотня: Герої першої перемоги у битві, що триває» 09:45

20 лютого 2014 року в середмісті столиці України загинула найбільша кількість осіб – 48. Їх разом з іншими 54 загиблими та смертельно пораненими учасниками мирних протестів упродовж зими 2013–2014 років і п’ятьма активістами Майдану, які загинули навесні 2014 року, обстоюючи демократичні цінності та територіальну цілісність України, назвали Героями Небесної Сотні.

Відверта розмова про війну і незламність: корюківські школярі зустрілися з ветераном 09:39

До учнів 8 класу Корюківського ліцею №2 завітали поліцейські разом із ветераном російсько-української війни, помічником начальника Корюківського районного відділу поліції з питань ветеранської політики Євгенієм Мотчаним.

Реєстрація пасіки та захист бджіл від отруєння: що треба знати пасічникам-підприємцям Чернігівщини

Реєстрація пасіки та захист бджіл від отруєння: що треба знати пасічникам-підприємцям Чернігівщини 09:35

Сьогодні в межах роботи регіональної платформи «Діалог влади та бізнесу», відбулася онлайн-зустріч, присвячена сфері бджільництва. Зокрема, йшлося про необхідність та переваги реєстрації пасіки та захист бджіл від отруєння.

20 лютого: цей день в Україні і світі 08:30

День 1458 Російська агресія - Day 1458 Russian aggression

ДБР повідомило про підозру двом лісникам на Чернігівщині, які організували незаконні рубки на майже 10 млн гривень

ДБР повідомило про підозру двом лісникам на Чернігівщині, які організували незаконні рубки на майже 10 млн гривень 12:01

Захист державного майна та природних ресурсів є одним із пріоритетів роботи Державного бюро розслідувань. Незаконна вирубка лісу завдає прямої шкоди бюджету й довкіллю, тому кожен такий факт отримує принципову правову оцінку.