Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 21 червня, 04:55:07

Місцеві активісти с. Тупичів навчаються партнерству та залученню ресурсів

08.11.2011   08:00Агенцiя

Тренінг для активістів місцевої громади був проведений Центром “Доброчин” на Городнянщині, в селі Тупичів Чернігівської області, 4 листопада.

Метою тренінгу було навчити місцевих активістів залучати ресурси, доступні для діяльності з розвитку громад та ознайомити з видами та моделями партнерства, критеріями ефективної співпраці.

Як скласти перелік необхідних ресурсів, де їх знайти та які методи застосувати; з ким і як співпрацювати та які критерії ефективної співпраці; “за” і “проти” партнерства – це малий перелік питань, які розглядалися на тренінгу, який провів Олександр Підгорний, Чернігівський Центр Прав Людини.

Освітній компонент проекту сприяє підвищенню професійного рівня місцевих активістів для розвитку місцевих ініціатив і вирішенню локальних проблем. І в майбутньому вони зможуть практично його застосовувати для планування і організації вирішення локальних проблем чи розвитку і підтримці місцевих ініціатив.

Активну участь постійно приймають у всіх заходах сільський голова Лариса Шовкова, директор клубу – Валентина Рись, керівники гуртків – Дуброва Ніна і Ситник Наталія.


Метою проекту “Від Мрій до Дій”, що здійснюється Центром “Доброчин” за підтримки Антикризової Гуманітарної програми Міжнародного фонду “Відродження”, є перетворення будинку культури в с. Тупичів Городнянського району Чернігівської області на Центр громадської активності.

Центр “Доброчин“

Останні новини Чернігівщини

20 червня - День Святої Трійці. П’ятидесятниця

20 червня - День Святої Трійці. П’ятидесятниця 07:24

Дух Святий, за обітницею Спасителя, зійшов на апостолів у вигляді вогненних язиків, на знак того, що Він дав апостолам здатність і силу для проповіді Христового вчення всім народам.

20 червня - День медичного працівника

20 червня - День медичного працівника 07:22

День медичного працівника - свято лікарів та пацієнтів Професійне свято, нині Міжнародний День медичного працівника відзначається в третю неділю червня.

20 червня - День батька (День тата)

20 червня - День батька (День тата) 07:20

Ініціатором першого Дня батька виступила жінка Свято День батька відзначають у третю неділю червня.

20 червня - Всесвітній день біженців

20 червня - Всесвітній день біженців 07:18

Протягом багатьох років різні країни та регіони відзначали власні пам’ятні дні й навіть тижні, присвячені біженцям. Одним з найвідоміших вважається День африканських біженців, який відзначається в кількох країнах 20 червня.

АНОНСИ ПОДІЙ