В Чернігівському регіональному центрі підвищення кваліфікації одночасно навчалися чотири групи
Дякуємо всім учасникам за активність, а викладачам за професіоналізм.
Начальники відділів (завідувачі секторів) управління персоналом структурних підрозділів обласної державної адміністрації, апарату районних державних адміністрацій пройшли перше заняття в рамках навчання за програмою "Управління персоналом в органах державної виконавчої влади".
Працівники відділів державної реєстрації актів цивільного стану по Чернігівському регіону Північно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції розпочали трьохденне навчання, під час якого будуть вивчати правові та практичні аспекти державної реєстрації актів цивільного стану.
Державні службовці, що вперше призначені на посади категорій “Б” та “В” територіальних підрозділів Головного управління Пенсійного фонду України в Чернігівській області, продовжуючи навчання за спеціальною професійною програмою підвищення кваліфікації сьогодні обговорювали питання прийому та обслуговування громадян та документування управлінської інформації в електронній формі в органах Пенсійного фонду України.
Адміністратори та працівники центрів надання адміністративних послуг опановували короткострокову програму підвищення кваліфікації «Організація діяльності ЦНАПів».
Чернігівський центр підвищення кваліфікації
Останні новини Чернігівщини
Уряд запускає кешбек на пальне — українці зможуть отримати від 5% до 15% компенсації 12:17
Зростання цін на пальне має глобальні причини і пов'язане з війною на Близькому Сході та її наслідками для світових енергетичних ринків. Держава реагує на ці виклики, щоб захистити добробут громадян.
Чернігівські стрільці здобувають медалі на чемпіонаті України у Львові 12:16
Вітаємо вихованців Чернігівської обласної школи вищої спортивної майстерності Олену Костевич та Ігоря Солов’я, які здобули золото у вправі ПП-мікст.
Псевдобанкіри заволоділи коштами жінки у сумі понад 55 тисяч гривень: поліція застерігає громадян від шахраїв 12:13
Поліцейські закликають мешканців Чернігівщини не передавати стороннім особам жодних відомостей про свої банківські картки та уникати операцій з переказу грошей на невідомі рахунки.
Надзвичайні події в області за останню добу 11:01
Протягом минулої доби зареєстровано 9 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 8 пожеж. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.
єВідновлення: компенсацію за пошкоджене житло отримають ще 12 чернігівців, за знищене — троє 10:57
Виконавчий комітет Чернігівської міської ради 19 березня затвердив чергові рішення комісій із розгляду питань щодо надання компенсації за пошкоджені/знищені об’єкти нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією Російської Федерації проти України.