Розпочали навчання керівники та спеціалісти служб у справах дітей
Навчання за короткостроковою програмою підвищення кваліфікації «Основні напрями діяльності органів місцевої влади щодо захисту прав та законних інтересів дітей» триватиме п'ять днів в онлайн режимі за допомогою комунікаційної платформи 3СХ.
У перший день з представниками служб у справах дітей виконкомів рад об’єднаних територіальних громад, міст обласного значення, райдержадміністрацій, Деснянської, Новозаводської районних у м. Чернігові рад працювали начальник Служби у справах дітей облдержадміністрації Людмила Зеленько, регіональний представник Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини у Чернігівській області Ірина Жмака та заступник начальника Служби у справах дітей облдержадміністрації Юлія Олифіренко.
Учасники навчання обговорили актуальні питання захисту прав дітей в умовах запровадженого карантину, порядок розв’язання спорів між батьками щодо виховання та місця проживання дітей, а також діяльність служб у справах дітей у сфері профілактики дитячої безоглядності, безпритульності.
Навчання в такому режимі триватиме до 25 травня 2020 р. Далі учасників навчання чекають онлайн зустрічі з представниками Північно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції, Служби у справах дітей облдержадміністрації, Головного управління Національної поліції України у Чернігівській області, громадської організації МАРТ, обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та інших фахівців.
Чернігівський центр підвищення кваліфікації
Останні новини Чернігівщини
«Кожен зробив свою частину роботи, і це дозволило швидко стабілізувати ситуацію» — Геращенко про ліквідацію наслідків удару ворожого безпілотника 11:54
Сьогодні, 9 грудня, у Чернігівській міській раді відбулася традиційна щотижнева загальноміська нарада під головуванням заступника міського голови Віктора Геращенка. Участь у засіданні взяли керівники структурних підрозділів та комунальних підприємств міської ради.
Чернігівщина лідирує за збором зернових та зернобобових культур 11:52
Станом на 4 грудня три області України вийшли у лідери за валовим збором зернових та зернобобових культур. Першість утримує Чернігівська область, впевнено випереджаючи Хмельниччину та Вінниччину.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:23
Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме 6 пожеж. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.
9 грудня: цей день в Україні і світі 08:48
День 1385 Російська агресія - Day 1385 Russian aggression
У філармонійному центрі розпочався зимовий казковий цикл 11:14
Зима розпочалася — і знову чарівний світ, і знову казка! У ці дні діти з особливим нетерпінням чекають на подарунки від Святого Миколая-чудотворця.