Про фінансові новації, закупівлі та роботу в умовах карантину - на консультації для Срібнянської ОТГ
У четвер, 16 квітня команда Чернігівського регіонального офісу Програми «U-LEAD з Європою» провела консультацію для представників Срібнянської селищної ради. Ірина Кудрик, директорка Чернігівського РО, та Олександр Мельник, радник з місцевих фінансів Чернігівського РО, надали роз`яснення щодо питань організації роботи органів місцевого самоврядування і умовах карантину.
«Карантин не може зупинити діяльність органів місцевого самоврядування. Адже потрібно підтримувати життєдіяльність всієї громади, орієнтуватися в ситуації та процесах, які відбуваються зараз і планувати дії на наступні періоди. Потрібно організовувати роботу освітніх закладів, медичних, культурних, соціальних та комунальних установ», - зазначила Ірина Кудрик.
Представники Срібнянської селищної ради розповіли, що у них частина працівників знаходиться у відпустках за власний рахунок, частина забирає невикористані відпустки, частина працює дистанційно або згідно з графіком чергувань.
Ірина Кудрик звернула увагу учасників консультації на особливості організації роботи в умовах карантину. Надала рекомендації щодо обліку робочого часу працівників, які працюють дистанційно або за графіком чергувань. Також пояснила яким чином можна залучати працівників одних відділів до робіт у інших сферах.
Разом з Олександром Мельником представники Срібнянської громади розібрали зміни у законодавстві, які можуть вплинути на бюджет громади у 2020 році. Хоча як стало відомо, за 1 квартал громада отримала 100,6% запланованих податків та зборів. На думку радника з фінансів громаді важливо налагодити ефективні комунікації з найбільш значущими платниками податків та пояснити важливість вчасної сплати податків, що уникнути розбалансування бюджету у наступні податкові періоди.
Також представників громади цікавили зміни у проведенні тендерних закупівель починаючи з 19 квітня 2020 року, коли вступить в дію нова редакція Закону України “Про публічні закупівлі”. Олександр Мельник пояснив в чому відмінності організації та проведення процедур, які функції уповноваженої особи із закупівель. Експерт надав рекомендації щодо розробки положень про закупівлі в Срібнянській селищній раді.
Чернігівський регіональний офіс Програми "U-LEAD з Європою"
Останні новини Чернігівщини
Надзвичайні події в області за останню добу 12:20
Протягом минулої доби зареєстровано 9 небезпечних подій, а саме: 9 пожеж.
На Чернігівщині викрито лікарку ВЛК, яка за грошову винагороду встановлювала фіктивні діагнози для ухилення від мобілізації 12:19
У межах програми з викриття протиправних дій службових осіб військово-лікарської комісії «Зворотній бік ТЦК та ВЛК» за процесуального керівництва Деснянської спеціалізованої прокуратури у сфері оборони Центрального регіону повідомлено про підозру члену військово-лікарської комісії одного з РТЦК та СП на Чернігівщині за ч. 1 ст. 368, ч. 1 ст. 366 КК України (одержання службовою особою неправомірної вигоди, внесення службовою особою до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей).
Які платформи ШІ можуть полегшити роботу редакцій: поради експерта 10:21
Claude, ChatGPT, Perplexity, NotebookLM, ElevenLabs та інші сервіси штучного інтелекту можуть суттєво полегшити роботу медійників під час створення контенту.
«Точка опори» та «Досвід має значення»: стартували нові програми підтримки бізнесу та ринку праці 10:09
У фокусі онлайн-зустрічі «Діалог влади та бізнесу», що відбулася наприкінці минулого тижня, – дві нові урядові програми «Точка опори» та «Досвід має значення».
Вдалий виступ: 10 медалей у скарбничці Чернігівщини 09:16
З 25 до 26 квітня у Кам'янець-Подільському Хмельницької області відбувся ІІ етап Кубка України з легкої атлетики з метань, а також всеукраїнські змагання з легкоатлетичних метань на честь олімпійських чемпіонів Фаїна Мельник та Анатолій Бондарчук.