Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 17 вересня, 09:40:58

Громади Чернігівщини вивчають зміни до публічних закупівель

25.03.2020   10:38Агенцiя

Без масок, але з дотриманням дистанції, ‒ в таких умовах, з огляду на обставини, в Чернігівському центрі підвищення кваліфікації 2️4️ березня проходив семінар «Правові та практичні аспекти здійснення публічних закупівель».

В дистанційній формі. Це ініціатива Носівської ОТГ, підтримана колегами з Бобровиці, Мрина, Макіївки та Плисок.

☝Обговорюються зміни, які очікують фахівців у сфері публічних закупівель після набуття чинності 19 квітня 2020 р. нової редакції Закону, а також здійснення заходів, спрямованих на боротьбу з пандемією COVID-19.

Йшлося, зокрема, про планування проведення процедур закупівель; організацію та порядок проведення відкритих торгів. Учасники навчання отримали інформацію щодо здійснення спрощеної закупівлі та торгів з обмеженою участю, використання електронного каталогу, застосування поняття «аномальна низька ціна», можливостей передбачати альтернативні критерії оцінки та ін.

Слухачів цікавили такі питання: чи може бути секретар тендерного комітету одночасно й уповноваженою особою та як йому можна доплатити за роботу; чи відносяться угоди за цивільно-правовими договорами до випадків, коли не треба застосувати публічні закупівлі; чи обов'язкова ПКД у випадку поточного ремонту; як уникнути вимог виробників проходження технічного огляду придбаної техніки на визначених ними підприємствах; як і де можна зробити електронний підпис службовця (а не приватної особи), чи дійсно після 20 квітня треба оприлюднювати звіти від 1 грн.

Увага учасників навчання акцентується на посиленні відповідальності у галузі публічних закупівель, впровадження нових електронних інструментів, а також штрафів.

Чернігівський центр підвищення кваліфікації

Останні новини Чернігівщини

Поліція документує наслідки ворожого обстрілу прикордонної Семенівки 09:12

Вчора вдень росіяни поцілили з реактивних систем залпового вогню «Град» по житловому району у м. Семенівка Новгород-Сіверського району.

На Чернігівщині поліцейські повідомили про підозру чоловіку у зловживанні впливом у сервісному центрі МВС 09:09

Поліція викрила мешканця Ніжина, який організував корупційну оборудку з вимагання грошей для отримання позитивної оцінки під час іспиту з водіння. Для цього обіцяв вплинути на посадовців держустанови. Зловмиснику оголосили про підозру.

«Безпека й стабільне проходження опалювального періоду – пріоритет»: В’ячеслав Чаус – на нараді з керівниками громад Прилуччини 08:56

Чернігівщина продовжує готуватися до нового опалювального періоду. Разом із тим активізується агресор. Виклики й сценарії реагування на них індивідуальні для кожного району.

17 вересня: цей день в Україні і світі

17 вересня: цей день в Україні і світі 08:53

ДЕНЬ 1302 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 1302 RUSSIAN AGRESSION

 Чернігівські ветерани представлятимуть Україну на Strong Spirit’s Games у Мадриді

Чернігівські ветерани представлятимуть Україну на Strong Spirit’s Games у Мадриді 15:23

З 25 по 29 вересня у столиці Іспанії відбудуться міжнародні спортивні змагання Strong Spirit’s Games. Українська національна збірна виступить на турнірі вдруге, і цього року до її складу увійшло одразу сім представників Чернігівщини.