Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 22 жовтня, 12:37:42

Чернігівському державному інституту економіки і управління - 18 років

20.09.2012   11:34

Чернігівській державний інститут економіки і управління відзначив 18 років з Дня заснування. Студенти, викладачі та керівництво цього навчального закладу зібрались в фізкультурно-оздоровчому комплексі відсвяткувати день народження інституту. Урочистості відбулись за участю секретаря міської ради Олега Шеремета.

Олег Шеремет з привітальним словом звернувся до всіх студентів та викладачів цього навчального закладу. Він висловив сподівання, що Чернігівський державний інститут економіки і управління і надалі залишиться одним із кращих навчальних закладів України. Адже за роки свого існування інститутом підготовлено більше 10 тис. кваліфікованих фахівців. Випускники цього навчального закладу стали кандидатами наук, керівниками підприємств і організацій, відкрили власний бізнес.

Секретар міської ради від імені Чернігівського міського голови О.Соколова за сумлінну працю та з нагоди Дня заснування Чернігівського державного інституту економіки і управління вручив Почесну грамоту Чернігівської міської ради та виконавчого комітету:
 - Суховірському Борису Івановичу, ректору Чернігівського державного інституту економіки і управління;
 - Ремньовій Людмилі Михайлівні, декану фінансово-економічного факультету Чернігівського державного інституту економіки і управління.

Також за сумлінну працю та з нагоди Дня заснування Чернігівського державного інституту економіки і управління Подяку Чернігівського міського голови оголошено:
 - Поляковій Аллі Анатоліївні, завідувачу кафедри іноземних мов Чернігівського державного інституту економіки і управління;
 - Васильєву Євгену Олександровичу, завідувачу навчальними корпусами Чернігівського державного інституту економіки і управління.

 Довідка:

Чернігівський державний інститут економіки і управління засновано 19 вересня 1994 року. Популярністю серед абітурієнтів користуються такі спеціальності, як: "Фінанси", "Облік і аудит", "Менеджмент організацій", "Правознавство" та інші. Це єдиний у Чернігівській області навчальний заклад, де готують фахівців з таких спеціальностей, як: "Маркетинг", "Економічна кібернетика", "Водні ресурси", "Будівництво", "Геодезія, картографія та землеустрій", "Агрономія". Студенти в інституті не лише навчаються, а й мають можливість займатися спортом, художньою самодіяльністю, мандрувати світом.

Останні новини Чернігівщини

За 9 місяців середній розмір лікарняних на Чернігівщині зріс на 17,2%

За 9 місяців середній розмір лікарняних на Чернігівщині зріс на 17,2% 09:14

За підсумками трьох кварталів 2021 року середньоденний розмір допомог від управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Чернігівській області за лікарняними листками зріс на 17,2% порівняно з тим же періодом 2020 року і склав 302,14 грн.

У 9% протестованих працівників харчоблоків у закладах освіти Чернігівщини виявили стафілокок

У 9% протестованих працівників харчоблоків у закладах освіти Чернігівщини виявили стафілокок 09:08

11 жовтня регіональні Центри контролю та профілактики хвороб МОЗ України розпочали раптові перевірки працівників харчоблоків у закладах освіти на носійство золотистого стафілокока.

У Коропі відкрили фітнес-простір і дитячу кімнату

У Коропі відкрили фітнес-простір і дитячу кімнату 09:06

Не так давно 10 активних представниць нашої громади пройшли в рамках Програми DOBRE навчання в Академії жіночого лідерства.

У Чернігові провели

У Чернігові провели "Відкриті уроки футболу" 09:02

21 жовтня на стадіоні "Юність" провели Всеукраїнський фестиваль «Відкриті уроки футболу».

Представники Збройних сил Іраку завітали до 169-го навчального центру «Десна»

Представники Збройних сил Іраку завітали до 169-го навчального центру «Десна» 08:54

169-й навчальний центр «Десна» імені князя Ярослава Мудрого відвідали представники Збройних сил Іраку.