Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 2 серпня, 08:49:05

Чернігівському державному інституту економіки і управління - 18 років

20.09.2012   11:34

Чернігівській державний інститут економіки і управління відзначив 18 років з Дня заснування. Студенти, викладачі та керівництво цього навчального закладу зібрались в фізкультурно-оздоровчому комплексі відсвяткувати день народження інституту. Урочистості відбулись за участю секретаря міської ради Олега Шеремета.

Олег Шеремет з привітальним словом звернувся до всіх студентів та викладачів цього навчального закладу. Він висловив сподівання, що Чернігівський державний інститут економіки і управління і надалі залишиться одним із кращих навчальних закладів України. Адже за роки свого існування інститутом підготовлено більше 10 тис. кваліфікованих фахівців. Випускники цього навчального закладу стали кандидатами наук, керівниками підприємств і організацій, відкрили власний бізнес.

Секретар міської ради від імені Чернігівського міського голови О.Соколова за сумлінну працю та з нагоди Дня заснування Чернігівського державного інституту економіки і управління вручив Почесну грамоту Чернігівської міської ради та виконавчого комітету:
 - Суховірському Борису Івановичу, ректору Чернігівського державного інституту економіки і управління;
 - Ремньовій Людмилі Михайлівні, декану фінансово-економічного факультету Чернігівського державного інституту економіки і управління.

Також за сумлінну працю та з нагоди Дня заснування Чернігівського державного інституту економіки і управління Подяку Чернігівського міського голови оголошено:
 - Поляковій Аллі Анатоліївні, завідувачу кафедри іноземних мов Чернігівського державного інституту економіки і управління;
 - Васильєву Євгену Олександровичу, завідувачу навчальними корпусами Чернігівського державного інституту економіки і управління.

 Довідка:

Чернігівський державний інститут економіки і управління засновано 19 вересня 1994 року. Популярністю серед абітурієнтів користуються такі спеціальності, як: "Фінанси", "Облік і аудит", "Менеджмент організацій", "Правознавство" та інші. Це єдиний у Чернігівській області навчальний заклад, де готують фахівців з таких спеціальностей, як: "Маркетинг", "Економічна кібернетика", "Водні ресурси", "Будівництво", "Геодезія, картографія та землеустрій", "Агрономія". Студенти в інституті не лише навчаються, а й мають можливість займатися спортом, художньою самодіяльністю, мандрувати світом.

Останні новини Чернігівщини

2 серпня - Ільїн день або день пророка Іллі

2 серпня - Ільїн день або день пророка Іллі 08:30

2 серпня християни відзначають церковне свято Ільїн день. Це день пам'яті біблійного пророка Іллі.

Смачні рецепти вихідного дня: 10 рецептів домашнього лимонаду

Смачні рецепти вихідного дня: 10 рецептів домашнього лимонаду 10:00

У літку треба ловити та встигнути насолодитися всіма перевагами сезону: позасмагати, купатися в річці чи з’їздити на море, погуляти вночі та посмакувати прохолодними коктейлями та лимонадами, поки знову не настав час чаю з лимоном.

Гороскоп на наступний тиждень з 2 по 8 серпня

Гороскоп на наступний тиждень з 2 по 8 серпня 09:30

Гороскоп для всіх знаків Зодіаку на наступний тиждень з 2 по 8 серпня 2021 року.

1 серпня - День залізничника

1 серпня - День залізничника 08:30

Відомо, що англійський винахідник Річард Тревітік побудував один з перших паровозиків у 1804 році. Він виявився настільки важким, що зламав залізничну гілку, по якій був пущений.