Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 2 серпня, 09:33:55

Відбувся семінар тренерів суперліги та вищої ліги Чемпіонату України з волейболу

20.09.2012   11:12Агенцiя

19 вересня в Чернігові на базі ЧНПУ імені Т.Г. Шевченка розпочався семінар для тренерів суперліги та вищої ліги Чемпіонату України з волейболу.

Розпочався семінар зі вступного слова віце-президента студентської спортивної спілки України, віце-президента ФВУ, ректора університету, доктора педагогічних наук, професора, член-кореспондента НАПН України, почесного президента спортивно-волейбольного клубу "Буревісник" - Носка Миколи Олексійовича. Він привітав присутніх з початком семінару. Наголосив на проблемах та перспективах розвитку волейболу в державі та розповів про сучасні тенденції розвитку світового волейболу.

Також на семінарі обговорювалися проблеми збереження фізичного здоров'я спортсменів та особливості роботи в жіночих командах з волейболу. В рамках підвищення кваліфікації суддів обговорено зміни  у правилах змагань з волейболу та особливості їх використання.
За результатами підведення підсумків навчання учасники пройдуть тестування знань та отримають відповідні сертифікати.


Олексій Семешко, відділ профорієнтаційної роботи та зв'язків із громадськістю ЧНПУ імені Т.Г. Шевченка

Останні новини Чернігівщини

«Waves»: тріо Наталії Лебедєвої і Лаура Марті

«Waves»: тріо Наталії Лебедєвої і Лаура Марті 09:30

«Waves» («Хвилі») – програма тріо Наталії Лебедєвої за участю Лаури Марті – 31 липня 2021 року була представлена чернігівській публіці у рамках джазових вечорів у затишному дворику обласного філармонійного центру. Чернігівці мали змогу наживо побачити проєкт, унікальний і за змістом, і за настроєм, і за виконанням.

Економічні очікування населення

Економічні очікування населення 09:00

Органами державної статистики на початку 2021 року проведено опитування домогосподарств, у ході якого вивчалася думка українців щодо економічних очікувань на майбутнє.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 08:45

Довідка про основні надзвичайні ситуації техногенного, природного та іншого характеру на території Чернігівської області з 08 години з 01 серпня по 08 годину 02 серпня 2021 року

2 серпня - Ільїн день або день пророка Іллі

2 серпня - Ільїн день або день пророка Іллі 08:30

2 серпня християни відзначають церковне свято Ільїн день. Це день пам'яті біблійного пророка Іллі.