Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 3 березня, 13:32:25

Шкільну котельню Козелецької громади переобладнали

25.02.2020   08:31Агенцiя

Школи Козелецької об'єднаної громади активно провадять модернізацію котелень. Скрипчинська школа - 8 заклад освіти з початку створення ОТГ, де переобладнали котельню.

Заміну твердопаливних котлів було проведено в школах у Білейках, Ставиському, Лихолітках, Булахові, Бобруйках, Козелецькій гімназії №1 та в Омелянівському садочку.

- Демонтаж старих котлів і встановлення нових здійснюється фахівцями нашої господарської  групи, без залучення спеціалізованих фірм, - пояснює Володимир Ліскович, начальник господарської групи управління освіти, культури, сім’ї, молоді та спорту Козелецької селищної ради. – Установка обладнання для системи опалювання – відповідальне і непросте завдання. Від того, наскільки правильно вона виконана, залежить ефективність, тривалість і надійність роботи. Та з поставленими завданнями ми справляємося. За певними розрахунками підбираємо оптимальний за потужністю котел, проводимо монтаж та обв'язку устаткування, встановлюємо додаткове обладнання  та запускаємо в експлуатацію.

-Котельні освітянських закладів давно потребували оновлення, одні через застарілість, а інші задля енергоефективності, - розповідає Тетяна Єркіна, начальник відділу освіти управління освіти, культури, сім’ї, молоді та спорту Козелецької селищної ради. – Наприклад, котлу у Скрипчині було більше 30 років, він не просто морально застарілий, а вже давно вичерпав свої ресурси, тому й потребував негайної заміни. Сучасні твердопаливні котли - потужніші та економніші. Відтак є можливість зменшити фінансове навантаження на бюджет Козелецької громади, в той же час створити комфортніші  умови для дітей.

Останні новини Чернігівщини

Протиправно заволодів державними коштами під час ремонту пожежного депо: судитимуть директора підприємства 12:59

Прокурори Прилуцької окружної прокуратури направили до суду обвинувальний акт стосовно директора підприємства, якого звинувачують у заволодінні бюджетними коштами.

У Чернігові поліція спільно з СБУ перекрили канал незаконного продажу зброї та боєприпасів

У Чернігові поліція спільно з СБУ перекрили канал незаконного продажу зброї та боєприпасів 12:42

У Чернігові поліцейські затримали місцевого мешканця, який налагодив збут автоматичної зброї, боєприпасів та ручних гранат. Зловмиснику загрожує до 7 років позбавлення волі.

Біатлоністки Чернігівщини — бронзові призерки командного заліку чемпіонату України та володарки дев’яти медалей

Біатлоністки Чернігівщини — бронзові призерки командного заліку чемпіонату України та володарки дев’яти медалей 12:36

З 22 до 28 лютого у селі Тисовець Львівської області відбувся чемпіонат України з біатлону серед ДЮСШ та СДЮШОР.

Надзвичайні події в області за останню добу 10:31

Протягом минулої доби зареєстровано 7 небезпечних подій, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди та 5 пожеж. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.