Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 13 березня, 02:56:40

Понад 5,5 тисячі випускників з Чернігівщини стануть учасниками пробного ЗНО

06.02.2020   11:46Агенцiя

Реєстрація на пробне зовнішнє незалежне оцінювання 2020 року завершилася. Найчастіше в Україні молодь бажає визначити рівень своїх знань з української мови та літератури, англійської та історії України.

У Чернігівській області зареєстровано близько 5700 учасників пробного тестування, вони обрали близько 7800 тестів. Найбільше — з української мови і літератури – 4125, математики –1361, англійської мови – 971, історії України – 773.

Сесія пробного ЗНО з української мови і літератури відбудеться 21 березня, з математики, історії України, біології, географії, фізики, хімії, іноземних мов – 28 березня.

Для всіх учасників створено інформаційні сторінки, на яких до 2 березня будуть розміщені запрошення на пункт тестування з інформацією про час і місце проходження пробного ЗНО.

А вже з 3 лютого і до 24 березня триває реєстрація для участі у зовнішньому незалежному оцінюванні 2020 року.

За інформацією Управління освіти і науки облдержадміністрації

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині перед судом постане зловмисник, який обвинувачується у вбивстві жінки та зґвалтуванні малолітньої дитини

На Чернігівщині перед судом постане зловмисник, який обвинувачується у вбивстві жінки та зґвалтуванні малолітньої дитини 08:57

Поліція завершила досудове розслідування та скерувала до суду обвинувальний акт, щодо 19-річного чернігівця, який підозрюється у вчиненні низки тяжких злочинів.

12 березня: цей день в Україні і світі

12 березня: цей день в Україні і світі 08:54

День 1478 Російська агресія - Day 1478 Russian aggression

«Допомога ветеранам – це мій обов’язок і покликання»: Вадим Довгошей, помічник начальника поліції Чернігівщини з ветеранської політики 13:08

Вадим Довгошей пройшов непростий шлях — від добровольця чернігівської територіальної оборони до спецпризначенця поліції, який отримав важке поранення під час оборони держави.

Освіта, здоров’я та потреби ВПО ­– В’ячеслав Чаус провів нараду з керівниками районів 11:06

Начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус провів нараду зі своїми заступниками й керівниками районів. Обговорили поточні питання по багатьох напрямах життєдіяльності громад.

Надзвичайні події в області за останню добу 11:04

Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 7 пожеж., внаслідок небезпечних подій постраждала 1 особа.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини