У Чернігівській ОДА відбулось навчання працівників апарату
У Чернігівській обласній державній адміністрації 20 січня відбулося навчання працівників апарату облдержадміністрації на тему «Номенклатура справ апарату обласної державної адміністрації: принципи її формування та практичного використання».
Навчання провела начальник загального відділу апарату обласної державної адміністрації Олена Рижко.
У ході висвітлення інформації про основні зміни, які були внесені під час складання та затвердження номенклатури на 2020 рік, обговорили основні принципи побудови номенклатури, відмінності між ними та порядок формування і зберігання справ в апараті обласної державної адміністрації.
Особливу увагу було приділено практичному застосуванню номенклатури справ працівниками апарату облдержадміністрації під час листування та документального оформлення щоденної діяльності.
Підсумовуючи, керівник апарату обласної державної адміністрації Наталія Мужикова наголосила на необхідності правильного застосування номенклатури справ працівниками в процесі щоденної діяльності.
Останні новини Чернігівщини
Чий голос домінує в чернігівських новинах: результати гендерного моніторингу 19:43
В онлайн-медіа Чернігівської області чоловіки й надалі значно частіше фігурують у новинах, ніж жінки — як у ролі головних героїв матеріалів, так і як фахові коментатори та експерти.
Про ефективну комунікацію у сфері ветеранської політики – на нараді в ОВА 14:31
Як надалі збільшити на рівні області ефективність міжвідомчої взаємодії у сфері ветеранської політики – обговорювали на нараді, яку провів заступник голови Чернігівської ОДА Іван Ващенко.
Старт роботи над Стратегією розвитку Чернігівської громади: аналітика та опитування мешканців 14:16
Перше засідання робочої групи з розроблення проєкту Стратегії розвитку Чернігівської міської територіальної громади на період до 2027 року (з перспективою до 2034 року) та Плану заходів з її реалізації на 2026–2027 роки під головуванням заступника міського голови Віктора Геращенка відбулося 26 лютого.
“Симфонія тривалістю в життя” — оркестр “Філармонія” продовжує проєкт 14:13
І знову сцена Чернігівського обласного філармонійного центру належала Моцарту! Академічний симфонічний оркестр “Філармонія” (художній керівник та головний диригент — заслужений діяч мистецтв України Микола Сукач) продовжує реалізацію мистецького проєкту “Симфонія тривалістю в життя”, який передбачає виконання всіх симфоній великого австрійського композитора у хронологічній послідовності.
Чернігівські важкоатлети вибороли медалі на Кубку України 10:20
У Луцьку з 23 до 28 лютого відбувається Кубок України з важкої атлетики, де чернігівські важкоатлети вдало виступили та здобули нагороди різного гатунку: