Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 18 листопада, 19:43:59

Школа амбасадорів Чернігова оголошує другий набір

04.01.2020   11:07Агенцiя

Як і було обіцяно минулого року, Школа амбасадорів Чернігова працюватиме знову! Днями оголошений новий набір учнів, а зайняття розпочнуться вже 18 січня.

Як розповіла заступник керівника міського управління культури та туризму Катерина Литвин, планується зарахувати близько 20 учнів.

Принципи набору залишилися незмінними: заповнити заявку може кожен бажаючий незалежно від віку, освіти, професії. До заявки треба додати мотиваційний лист, який і буде критерієм відбору у разі, якщо заявок надійде більше ніж місць. Зайняття безкоштовні, проводяться по суботах. Програма розрахована на п’ять місяців.

Викладачами та лекторами школи є відомі чернігівські історики, інші науковці, фахівці з туризму та промоції та знавці у споріднених галузях. Учнів навчатимуть орієнтуватися в історії Чернігова, бачити і показувати в ньому те, що може зацікавити, створювати екскурсії, яскраво презентувати Чернігів за дві хвилини тощо. У кінці курсу в якості випускного іспиту кожен з амбасадорів Чернігова має показати свою оригінальну авторську екскурсію нашим містом.

Випускники Школи амбасадорів-1 теж будуть брати участь у заняттях другого потоку - в якості гостей. Серед вже реалізованих ними авторських проектів - велоекскурсія Черніговом, яка буде запущена в цьому році, навчальна екскурсія англійською (вже проводяться), екскурсія Мар’їним гаєм та чимало інших.

Окрім цього, амбасадори Чернігова несуть знання про наше місто по Україні і світу. Кожен з них, спілкуючись з іншими людьми, може розповісти про Чернігів цікаво і змістовно. Адже саме цьому навчають у Школі амбасадорів: не тільки любити своє місто, але і вміти передати цю любов іншим.

Школа амбасадорів Чернігова стала в 2019 році одним з найбільш затребуваних та успішних соціальних освітніх проектів Управління культури та туризму Чернігівської міської ради, тож набір до Школи амбасадорів-2 – бажана і довгоочікувана подія.

Прес-служба Чернігівської міської ради

Останні новини Чернігівщини

Бібліотеки Чернігівщини розвивають цифрову грамотність: відбулися онлайн-тренінги для координаторів Хабів цифрової освіти 11:13

У Чернігівській області триває системна робота з розвитку цифрової грамотності населення. Протягом двох тижнів відбулися два п’ятиденні онлайн-тренінги для координаторів Хабів цифрової освіти – бібліотекарів, які щодня допомагають мешканцям громад опановувати цифрові навички, користуватися сервісами та впевненіше почуватися в інформаційному суспільстві.

Троє вчителів із Чернігівщини потрапили до короткого списку національної премії «Вчитель року 2025» 11:11

Троє педагогів із Чернігівщини стали фіналістами національної премії Goncharenko Centre’s Teachers Award, за результатами якої буде обрано «Вчителя року 2025». До короткого списку увійшли Світлана Петренко із Чернігова, Оксана Махлай із села Шатура, Ніжинського району та Яна Сташенко із Ніжина.

Народовладдя в дії: громади мають затвердити Статути до кінця 2026 року – підсумки вебінару від “Спілки Ініціатив Чернігівщини” 11:07

13 листопада відбувся вебінар "Статути територіальних громад: впровадження форм участі в контексті законодавства про народовладдя", організований об'єднання «Спілка Ініціатив Чернігівщини» спільно з Чернігівською ОВА.

Чернігівські поліцейські затримали двох підозрюваних у наркоторгівлі з партією «закладок» 11:04

Оперативники Чернігівського районного управління поліції затримали двох 33-річних місцевих мешканок, які підозрюються у розповсюдженні особливо небезпечних психотропних речовин шляхом «закладок».

На Чернігівщині внаслідок російських атак загинули дві жінки: поліція документує злочин росії 10:49

Сьогодні вночі російська армія завдала низку ударів безпілотниками по місту Городня Чернігівського району.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини