Не менше 15 учнів у класі: Уряд визначив стандарти доступності закладів освіти
Програма діяльності Кабінету Міністрів України окрім визначених цілей, які реалізовуватиме Міністерство освіти і науки, містить стандарт доступності публічних сервісів та послуг у сфері освіти.

Зокрема, стандарти доступності закладів освіти, що мають бути реалізовані в Україні, містять умову, що час підвезення дітей до опорного закладу має складати не більше 30 хвилин в одну сторону якісним дорожнім покриттям, пише Освіта.ua.
Також українські школи мають отримати швидкісний Wі-Fі Інтернет не менше 100 Мбіт/с, у кожній школі на кожні 300 дітей повинно бути мінімум 2 комп’ютерні класи по 15 комп’ютерів у кожному.
Усі туалетні приміщення мають знаходитись в будівлі закладу освіти.
Всі опорні школи і не менше третини шкіл у містах повинні мати велике або середнє (40 х 60) футбольне поле з професійним штучним покриттям, професійне легкоатлетичне покриття бігових доріжок, поле для міні-футболу із штучним покриттям, майданчик для баскетболу/волейболу з гумовим покриттям, зону воркаута та освітлення всіх майданчиків.
У кожному шкільному класі мають навчатись не менше 15 та не більше 30 учнів.
Має бути забезпечена 100% доступність будівель усіх шкіл, включаючи туалети, для дітей з особливими потребами та доступ для них на кожний поверх.
Кожна школа на 100% має відповідати принципам нового освітнього простору.
Окрім цього на 7 000 дітей у сільській місцевості та на 12 000 дітей у місті має бути створений один інклюзивний ресурсний центр.
100% дітей 4–6 річного віку мають отримати можливість бути охопленими різними формами дошкільної освіти.
Останні новини Чернігівщини
«Канікули від війни 2025»: подорож дітей прикордонних громад Чернігівщини до Німеччини. 09:57
Діти з прикордонних регіонів Чернігівської області у червні 2025 року отримали можливість двотижневого дозвілля у Федеративній Республіці Німеччині.
Юніори з Чернігівщини вибороли 8 медалей на чемпіонаті України з легкої атлетики в Кропивницькому 17:58
З 20 до 21 червня у Кропивницькому відбувся командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів.
«Знай і люби свій край»: як пройшла виставка-конкурс декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва 17:35
Щороку Чернігівський обласний Палац дітей та юнацтва підсумовує творчу працю гуртків декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва, організовуючи обласний етап Всеукраїнської виставки-конкурсу декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край».
Хотів отримати «грошову допомогу», натомість втратив майже 20 тисяч гривень: поліція Чернігівщини вкотре застерігає громадян від шахраїв 17:23
Поліцейські закликають мешканців Чернігівщини не передавати стороннім особам жодних відомостей про свої банківські картки та уникати операцій з переказу грошей на невідомі рахунки.
У Чернігові поліцейські перекрили канал розповсюдження психотропних речовин 16:11
Поліцейські встановили, що мешканець Чернігова налагодив систематичний збут уроздріб особливо небезпечної психотропної речовини (амфетамін).