Вдала самопрезенція - крок до успішного працевлаштування
Успіх під час співбесіди залежить на тільки від наявності в шукача роботи потрібних роботодавцю професійних та ділових якостей, а й від уміння презентувати себе.
Тому фахівці служби зайнятості постійно проводять для безробітних тренінги «Мистецтво успішної самопрезентації». Днями такий захід відбувся в Ічнянській районній філії Чернігівського обласного центру зайнятості.
На тренінгу присутні розглянули правила поведінки під час співбесіди, отримали практичні навички написання резюме, навчилися виявляти і презентувати свої професійні якості роботодавцям.
За допомогою відеоролика безробітні ознайомилися з різними жестами і манерами поведінки людей під час співбесіди, які спрацюють на підтримку або проти шукача роботи. Також організатори розповіли безробітним, як психологічно налаштовуватися на успіх, долати невдачі та перешкоди, шукати позитивний бік у будь-якому життєвому процесі та, зокрема, при пошуку роботи.
За словами фахівців служби зайнятості, саме усвідомлення своєї цінності, пізнання власних психологічних ресурсів та особистісного потенціалу створює готовність до самопрезентації та вдалого працевлаштування.
Останні новини Чернігівщини
Прилуцькі поліцейські розшукали зловмисника, який викрав із банківської картки пенсіонера більше 70 тисяч гривень 08:45
За оперативного супроводу співробітників відділу кримінальної поліції Прилуцького районного відділу поліції слідчі під процесуальним керівництвом Прилуцької окружної прокуратури оголосили підозру 28-річному місцевому мешканцю.
29 січня: цей день в Україні і світі 08:29
День 1436 Російська агресія - Day 1436 Russian aggression
2 500 доларів США за «небойову» службу: повідомлено про підозру посадовцю ТЦК та СП 14:21
Чернігівською спеціалізованою прокуратурою у сфері оборони Центрального регіону спільно з Територіальним управлінням Державного бюро розслідувань, розташованим у місті Києві за оперативного супроводу 8 управління ДВКР СБ України повідомлено про підозру офіцеру мобілізаційного відділення одного з територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки на Чернігівщині у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 5 ст. 27 ч. 3 ст. 368 КК України (пособництво в одержанні службовою особою неправомірної вигоди).
Рух тролейбусів № 8 і № 11 відновлюється за звичною схемою 10:26
З 28 січня 2026 року тролейбусні маршрути № 8 та № 11 відновлюють роботу за звичною схемою руху.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:04
Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 3 пожежі.